Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2016, 20:18

Raiders of the Broken Planet nową grą studia MercurySteam

Zgodnie z ubiegłotygodniowymi przypuszczeniami, tytuł, nad którym pracuje studio MercurySteam (twórcy Castlevania: Lords of Shadow), to Raiders of the Broken Planet - asymetryczna sieciowa gra akcji.

Zgodnie z przypuszczeniami z ubiegłego tygodnia, nowa gra studia MercurySteam będzie nazywać się Raiders of the Broken Planet. Na razie nie podano na jej temat wielu szczegółów, wszystkie spekulacje możemy więc opierać na hasłach #epic, #adventure oraz #multiplayer, użytych w poście na Twitterze zespołu. Jeden z deweloperów, Dave Cox, już zapewnił fanów, że gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i oprócz asymetrycznej rozgrywki wieloosobowej zaoferuje także kampanię dla pojedynczego gracza, zaś sam projekt będzie „zdecydowanie więcej, niż tylko strzelanką”. Gracze mogą się zapisać do udziału w beta-testach za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej produkcji. Wkrótce ma się tam też pojawić więcej informacji na temat Raiders of the Broken Planet.

Czy po nieudanym Castlevania: Lords of Shadow 2 Hiszpanie wrócą na właściwe tory? - Raiders of the Broken Planet nową grą studia MercurySteam - wiadomość - 2016-04-15
Czy po nieudanym Castlevania: Lords of Shadow 2 Hiszpanie wrócą na właściwe tory?

Hiszpańskie MercurySteam ma na swoim koncie m.in. przeciętnie przyjęte Clive Barker's Jericho oraz świetne Castlevania: Lords of Shadow. Niestety, ostatni projekt zespołu, wydany w 2014 roku Castlevania: Lords of Shadow 2, zawiódł fanów pierwszej odsłony i zebrał mieszane recenzje. Miejmy więc nadzieję, że przy okazji Raiders of the Broken Planet deweloperzy z Półwyspu Iberyjskiego wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Raiders of the Broken Planet
  2. Oficjalna strona internetowa studia MercurySteam