Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2016, 20:18

Raiders of the Broken Planet nową grą studia MercurySteam

Zgodnie z ubiegłotygodniowymi przypuszczeniami, tytuł, nad którym pracuje studio MercurySteam (twórcy Castlevania: Lords of Shadow), to Raiders of the Broken Planet - asymetryczna sieciowa gra akcji.

Zgodnie z przypuszczeniami z ubiegłego tygodnia, nowa gra studia MercurySteam będzie nazywać się Raiders of the Broken Planet. Na razie nie podano na jej temat wielu szczegółów, wszystkie spekulacje możemy więc opierać na hasłach #epic, #adventure oraz #multiplayer, użytych w poście na Twitterze zespołu. Jeden z deweloperów, Dave Cox, już zapewnił fanów, że gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i oprócz asymetrycznej rozgrywki wieloosobowej zaoferuje także kampanię dla pojedynczego gracza, zaś sam projekt będzie „zdecydowanie więcej, niż tylko strzelanką”. Gracze mogą się zapisać do udziału w beta-testach za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej produkcji. Wkrótce ma się tam też pojawić więcej informacji na temat Raiders of the Broken Planet.

Czy po nieudanym Castlevania: Lords of Shadow 2 Hiszpanie wrócą na właściwe tory? - Raiders of the Broken Planet nową grą studia MercurySteam - wiadomość - 2016-04-15
Czy po nieudanym Castlevania: Lords of Shadow 2 Hiszpanie wrócą na właściwe tory?

Hiszpańskie MercurySteam ma na swoim koncie m.in. przeciętnie przyjęte Clive Barker's Jericho oraz świetne Castlevania: Lords of Shadow. Niestety, ostatni projekt zespołu, wydany w 2014 roku Castlevania: Lords of Shadow 2, zawiódł fanów pierwszej odsłony i zebrał mieszane recenzje. Miejmy więc nadzieję, że przy okazji Raiders of the Broken Planet deweloperzy z Półwyspu Iberyjskiego wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Raiders of the Broken Planet
  2. Oficjalna strona internetowa studia MercurySteam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach