Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 maja 2018, 12:36

autor: Aquma

Wszystkie kampanie Raiders of the Broken Planet za darmo na Steamie

Do jutra do godziny 19:00 mamy możliwość zdobycia za darmo trzech kampanii do pecetowej wersji Raiders of the Broken Planet – osadzonej w świecie science fiction gry akcji od studia MercurySteam Entertainment.

Jak prezentuje się teraz Raiders of the Broken Planet? - Kampanie Raiders of the Broken Planet za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-05-24
Jak prezentuje się teraz Raiders of the Broken Planet?

Zainteresowani gracze mają obecnie możliwość zdobycia za darmo trzech opublikowanych dotychczas kampanii dla pecetowej wersji Raiders of the Broken Planet – gry akcji w klimatach science fiction, stworzonej przez studio MercurySteam Entertainment. Mowa o Alien Myths, Wardog Fury oraz Hades Betrayal. Promocja rozpoczęła się wczoraj o godzinie 19:00 i potrwa przez dwie doby. By skorzystać z oferty, wystarczy wybrać się na profil gry w serwisie Steam.

W maju 2017 uruchomiliśmy pierwszą otwartą betę Raiders of the Broken Planet i chcieliśmy uczcić rocznicę tego przełomowego momentu wraz ze wszystkimi graczami, którzy od tego czasu grali w grę, dając im szansę odkrycia, jak bardzo zmieniła się dzięki ich opiniom na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy – stwierdził w oficjalnym komunikacie Enric Alvarez, reżyser gry.

Raiders of the Broken Planet to gra akcji, w której walczymy o surowce na tytułowej Pękniętej Planecie. Produkcja oferuje kampanię dla pojedynczego gracza, jednak jej prawdziwym sercem jest tryb wieloosobowy – w jego ramach opowiadamy się po stronie jednej z dwóch dostępnych frakcji i wraz z innymi toczymy intensywne bitwy z udziałem zarówno broni białej, jak i dystansowej.

Tytuł studia MercurySteam Entertainment zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One we wrześniu ubiegłego roku i spotkał się z dość mieszanym przyjęciem ze strony branżowych mediów (średnia z recenzji w serwisie Metacritic wynosi obecnie 54-67%, w zależności od platformy – przy czym zdecydowanie najlepiej ocenioną jest wersja na XOne). Warto jednak odnotować, że w kwietniu, wraz z premierą kampanii Hades Betrayal, gra doczekała się sporych i dobrze ocenianych przez społeczność zmian w systemie progresji. Prawdopodobnie jest to więc dobry moment, by dać Raiders of the Broken Planet (pierwszą lub drugą) szansę.

  1. Raiders of the Broken Planet – strona oficjalna
  2. Steam – strona oficjalna