Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 04:40

autor: Entelarmer

Quake Champions za darmo przez najbliższy tydzień

W trakcie konferencji poprzedzającej E3 Bethesda ogłosiła darmowy okres testowy dla gry Quake Champions. Do 17 czerwca otrzymacie szansę bezpłatnego dołączenia do testów, co pozwoli Wam na zabawę we Wczesnym dostępie nawet po zakończeniu promocji.

Konferencje kolejnych firm przynoszą ze sobą liczne zapowiedzi i zwiastuny nowych lub oczekiwanych produkcji. Zdarzają się jednak i inne ogłoszenia. Firma Bethesda poinformowała o rozpoczęciu darmowego tygodnia z  Quake Champions, który potrwa do godziny 19:00 17 czerwca. Wystarczy pobrać grę z oficjalnej strony produkcji bądź ze Steama, by uzyskać dostęp do pełnej zawartości dotychczasowej wersji tej sieciowej strzelanki. Co najważniejsze, po pobraniu możecie grać za darmo przez cały okres testów.

Zaznaczmy, że Quake Champions formalnie wciąż nie doczekało się premiery pełnej wersji. Od prawie roku sieciowa strzelanka była dostępna w ramach Wczesnego dostępu Steam dla tych, którzy byli skłonni wydać 30 euro (około 129 złotych) na tzw. Champions Pack, mimo że ostatecznie tytuł ma być dostępny jako produkcja free-to-play. Wypada dodać, że do 21 czerwca można zakupić ten pakiet w nieco niższej cenie (85,97 zł na Steamie). Ponadto Bethesda udostępniła poradniki dla początkujących, które przybliżą Wam podstawy rozgrywki. Sama gra doczekała się kolejnej dużej aktualizacji, wprowadzającej m.in. boty, system Gore oraz nowy tryb zabawy.

Przez tydzień będziecie mieli szansę na uzyskanie darmowego dostępu do testów Quake Champions. - Quake Champions za darmo przez najbliższy tydzień - wiadomość - 2018-06-11
Przez tydzień będziecie mieli szansę na uzyskanie darmowego dostępu do testów Quake Champions.