Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2017, 17:46

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Quake Champions - rozpoczęto zapisy do zamkniętej bety

W najbliższym czasie rozpoczną się zamknięte beta testy strzelanki Quake Champions. Jeżeli chcecie wziąć w nich udział, to musicie zapisać się na oficjalnej stronie produkcji.

Od momentu zapowiedzi gry Quake Champions w czerwcu 2016 roku o produkcji nie było zbyt głośno. Firma Bethesda Softworks postanowiła jednak przerwać milczenie i rozpoczęła dziś zapisy do zamkniętej bety. Jeżeli jesteście zainteresowani, to wyrazicie chęć udziału, wypełniając krótki formularz na oficjalnej stronie. Nie znamy jeszcze dokładnego terminu startu testów, ale mowa o „najbliższych tygodniach”. Przy okazji doczekaliśmy się nowego zwiastuna z fragmentami rozgrywki, która z pewnością nie będzie mieć zbyt wiele wspólnego z powolnym i spokojnym strzelaniem. Zresztą zobaczcie sami:

Quake Champions w skrócie:
  • strzelanka FPP przeznaczona do multiplayera;
  • ukaże się na komputerach osobistych;
  • wkrótce rozpoczną się zamknięte beta testy, do których można się już zapisywać.

Dodatkowo strona Quake Champions została zaktualizowana o nowe informacje. Możecie na niej poczytać chociażby o dwóch mapach – Krwawe Przymierze (w najbliższy czwartek odbędzie się jej pokaz) i Ruiny Sarnathu. Ponadto jutro mamy się doczekać prezentacji pierwszej z czempionów – Nyx, a kolejni będą pokazywani w akcji w następnych tygodniach.

Witryna pozwala też na przeglądnięcie kilku broni. W ręce graczy zostaną oddane takie giwery jak: Heavy Machinegun, Super Nailgun, Super Shotgun, Lightning Gun, Rocket Launcher oraz Railgun. Krótko pisząc, klasyka.

Czekamy zatem na kolejne prezentacje i start zamkniętej bety. Na koniec przypominamy, że Quake Champions ukaże się tylko na PC-tach.

Ruiny Sarnathu będą mieć wszystkich graczy na oku. - Quake Champions - rozpoczęto zapisy do zamkniętej bety - wiadomość - 2017-03-08
Ruiny Sarnathu będą mieć wszystkich graczy na oku.