Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 04:55

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Quake Champions zapowiedziane na E3 2016

Podczas konferencji firmy Bethesda Softworks na targach E3 2016 w Los Angeles zapowiedziano grę Quake Champions, pierwszoosobową strzelankę sieciową osadzoną w uniwersum kultowego Quake’a.

Konferencja firmy Bethesda Softworks na tegorocznej edycji targów E3 w Los Angeles zaczęła się z wielkim przytupem, a właściwie wielkim wstrząsem – tak, zapowiedziano nową odsłonę legendarnej serii Quake pod tytułem Quake Champions. Studio id Software – odpowiedzialne za marki Quake i Doom – postanowiło skupić nowego Quake’a na rozgrywkach sieciowych (a więc i e-sporcie) i to w sposób przystępny dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. W tej chwili wiemy, że Quake Champions zmierza wyłącznie na komputery osobiste i będzie posiadał odblokowaną częstotliwość wyświetlania klatek na poziomie 120 Hz. Możemy również spodziewać się unikalnych wojowników o różnych umiejętnościach i stylach walki. Zaprezentowano też efektowny, widoczny powyżej zwiastun filmowy. Niestety to koniec dobrych wiadomości, gdyż szczegółów poza już wypisanymi poskąpiono, obiecując podzielić się większą ilością informacji na tegorocznym QuakeConie, który odbędzie się między 4 a 7 sierpnia w amerykańskim Dallas. Zapewne dopiero wtedy zobaczymy zapis rozgrywki.

Quake Champions zapowiedziane na tegorocznych targach E3. - Quake Champions zapowiedziane na E3 2016 - wiadomość - 2016-06-13
Quake Champions zapowiedziane na tegorocznych targach E3.