Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2010, 12:33

autor: Rock Alone

Psychodeliczny trailer Dead Space 2

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny trailer Dead Space 2. Najnowsza produkcja Visceral Games od dawna zapowiadała się obiecująco, a nowy film niewątpliwie potwierdza, że klimat gry będzie co najmniej tak mroczny jak w pierwszej części.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny trailer Dead Space 2. Najnowsza produkcja Visceral Games od dawna zapowiadała się obiecująco, a nowy film potwierdza, że klimat gry będzie co najmniej tak mroczny jak w pierwszej części.

Rzecz jest ze wszech miar godna uwagi. Nie dowiadujemy się co prawda wiele na temat samej rozgrywki, jednak możemy się powoli zacząć niepokoić o stan psychiczny głównego bohatera. Wygląda na to, że wyniki testu Rorschacha w wykonaniu Issaca Clarka, byłyby co najmniej niepokojące.

Psychodeliczny trailer Dead Space 2  - ilustracja #1

Pierwsze ujęcia z gry mogliśmy obejrzeć przed niespełna miesiącem. Wtedy to do sieci trafił nagrany amatorskimi metodami film z PAX East zaprezentowany podczas panelu poświeconego tworzeniu gier z elementami horroru. Mogliśmy wówczas zobaczyć sporą dynamikę rozgrywki oraz nowe możliwości kombinezonu głównego bohatera.

Teraz twórcy gry postanowili podzielić się z nami odrobinę klimatem produkcji. Większość fanów pierwszej części nie miała chyba wątpliwości, że będzie mrocznie, strasznie i krwawo. Wszystko wskazuje na to, że się nie zawiodą.

Psychodeliczny trailer Dead Space 2  - ilustracja #2

Jak sugerują deweloperzy z Visceral Games warto poświecić trochę czasu i obejrzeć film kilkukrotnie, ukryto w nim bowiem sporo przeróżnych wskazówek dotyczących samej gry.