Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 stycznia 2017, 00:01

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 21-22 stycznia (m.in. Wild Blood, The Inner World, Knock-Knock)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak seria Wild Blood, The Inner World, Knock-Knock i The Detail.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

W tym tygodniu na pierwszy plan wysuwa się Wild Blood kosztujące ledwie 50 groszy. - Promocje mobilne na weekend 21-22 stycznia (m.in. Wild Blood, The Inner World, Knock-Knock) - wiadomość - 2017-01-21
W tym tygodniu na pierwszy plan wysuwa się Wild Blood kosztujące ledwie 50 groszy.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wild Blood

W tym tygodniu za jedyne 50 groszy kupicie grę akcji Wild Blood. Produkcja studia Gameloft, zbudowana na bazie Unreal Engine 3, oferuje alternatywne spojrzenie na legendę o królu Arturze. Gracz wciela się w sir Lancelota, który musi uwolnić świat od demonów sprowadzonych przez oszalałego władcę i czarownicę Morganę Le Fey, a przy okazji uratować królową Ginewrę, swoją kochanicę. Produkcja oferuje rozgrywkę w stylu serii God of War, czy nieodżałowanego Dante’s Inferno. Zabawa sprowadza się zatem do eksploracji efektownego, trójwymiarowego środowiska i toczenia efektownych walk z dwudziestoma typami przeciwników, w tym potężnymi bossami. Obrazu całości dopełnia sieciowy tryb wieloosobowy dla maksymalnie ośmiu osób (m.in. Team Deathmatch, Capture the Flag).

  1. Android: 50 groszy

The Inner World

Dwuwymiarowa przygodówka point’n’click The Inner World nie należy do zbyt często przecenianych pozycji. Cieszy więc, że obecnie taniej można nabyć zarówno odsłonę na Androida, jak i na system iOS. Jedna z najlepszych niemieckich przygodówek ostatnich lat oferuje klasyczną rozgrywkę, intrygującą fabułę i nietuzinkową oprawę audiowizualną. Najważniejsze jest jednak to, że problemy, z jakimi musi uporać się gracz, w tym liczne zagadki, wydają się logiczne i udanie zachęcają do wysilania szarych komórek. Całość przyprawiono solidną porcją humoru. Dobrze wiedzieć, że Studio Fizbin pracuje nad kontynuacją przygód Roberta, Laury i Pecka – jej premiera odbędzie się w tym roku (na każdej popularnej platformie).

  1. Android: ok. 4 zł
  2. iOS: ok. 4 zł

Knock-Knock

Za połowę ceny kupicie obecnie zwariowany, dwuwymiarowy survival horror Knock-Knock – dzieło moskiewskiego studia Ice-Pick Lodge (m.in. Pathologic, Tension czy Cargo! Quest for Gravity). Głównym bohaterem gry jest chłopiec, który pomieszkuje w nawiedzonym domu, od pewnego czasu przyciągającym rozmaite maszkary. Celem zabawy jest przetrwanie kolejnych nocy – wymaga to unikania monstrów (chłopak jest wątły i słaby psychicznie), reperowania uszkodzeń i dbania o oświetlenie. Rozgrywkę urozmaica konieczność systematycznej rozbudowy domu o nowe pomieszczenia.

  1. Android: ok. 6 zł
  2. iOS: ok. 4 zł

The Detail

Deweloperzy ze studia Rival Games przygotowali nie lada niespodziankę – zmienili model biznesowy przygodówki The Detail na darmowy. Użytkownicy iOS mogą pobrać bezpłatnie wszystkie trzy epizody składające się na kryminalną opowieść, a jedyny problemem są wyświetlające się od czasu do czasu reklamy. W mrocznym, utrzymanym w komiksowej stylistyce The Detail kierujemy dwoma bohaterami – historię poznajemy z perspektywy doświadczonego policjanta oraz odpowiedzialnego za całe to zamieszanie przestępcy. Podczas zabawy regularnie podejmujemy trudne wybory, które wpływają zarówno na wydarzenia w danym epizodzie, jak i na scenariusz kolejnych odcinków.

  1. iOS: za darmo

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki

Prezentujemy wybór ciekawych promocji na smartfonach z systemem Windows Phone/10 Mobile. W tym tygodniu przecen doczekały się kolejne dwie przygodówki typu HOPA od studia Artifex Mundi: klasyczne Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki i odświeżona wersja Tajemnic Czasu. Oferta prezentuje się następująco:

  1. Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki – 6,50 zł
  2. Tajemnice Czasu – 6,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne