Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 kwietnia 2016, 10:27

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 16-17 kwietnia (m.in. Machinarium, Space Marshals, Prune)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach Machinarium, serii EPOCH, Space Marshals, Geometry Wars 3: Dimensions, Leo's Fortune i Prune.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Machinarium

Android: ok. 9 zł

Niedawno, bo pod koniec marca, na rynku zadebiutowała najnowsza przygodówka studia Amanita Design – Samorost 3. Tytuł nie jest jeszcze dostępny na urządzeniach mobilnych (nie wiadomo, kiedy na nie trafi), ale nie jest to wielkim problemem, gdyż można na nich zagrać w poprzednie gry czeskiego zespołu – Machinarium oraz Botanicula. Pierwsza z wymienionych pozycji, traktująca o niezwykłych przygodach robota Josefa, jest aktualnie dostępna za połowę ceny na platformie Google Play. Produkcja zachwyca zarówno pod względem pięknej, ręcznie rysowanej grafiki 2D, jak i wielowymiarowej ścieżki dźwiękowej Tomáša Dvořáka. W zestawie z niezbyt skomplikowaną, ale za to przejmującą warstwą fabularną daje to prawdziwy majstersztyk.

Wyprzedaż gier z serii EPOCH (Android/iOS)

EPOCH. jest jedną z najciekawszych mobilnych serii strzelankowych. Podczas prac nad dwiema odsłonami twórcy ze studia Uppercut Games wzorowali się przede wszystkim na cyklu Infinity Blade, choć oczywiście klimaty średniowiecznego fantasy zastąpiła tu futurystyczna wizja świata. W efekcie gry charakteryzują się dynamiczną akcją, efektowną oprawą wizualną i dobrym sterowaniem. Zdecydowanie bogatsza „dwójka” oferuje obszerną kampanię – mniej więcej trzy razy dłuższą od tej, którą można zaliczyć w części pierwszej. Mimo to warto zaopatrzyć się w obie gry. Godna uwagi obniżka ceny jest ku temu bardzo dobrą okazją.

Space Marshals

iOS: za darmo

Space Marshals to doskonała, bogata w treść taktyczna strzelanka, łącząca w ciekawy sposób realia science fiction ze stylistyką westernu. W dziele studia studia Pixelbite, czyli autorów popularnej serii gier wyścigowych Reckless Racing, wcielamy się w gwiezdnego szeryfa Burtona, przed którym postawione zostaje zadanie schwytania lub wyeliminowania wszystkich zbiegów z więzienia funkcjonującego na pokładzie statku kosmicznym Artemis. Aktualnie tytuł można pobrać z App Store za darmo – niewykluczone, że jest to zwiastun zbliżającej się wielkimi krokami, zaplanowanej na drugi kwartał tego roku kontynuacji.

Geometry Wars 3: Dimensions Evolved

iOS: ok. 13 zł

Sporej przeceny doczekała się także znakomita arcade’owa strzelanka Geometry Wars 3: Dimensions w wersji na iOS. W grze studia Lucid Games kontrolujemy niewielki statek kosmiczny i przemierzamy abstrakcyjne, geometryczne areny. Kampania solowa sprowadza się do walki z hordami przeciwników, wśród których nie brakuje potężnych bossów. Zabawę urozmaica opcja Arcade, a także rozbudowany multiplayer, umożliwiający rywalizację i kooperację. Obrazu całości dopełnia szalona oprawa wizualna, atakująca oczy feerią barw i dynamicznymi efektami świetlnymi.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Prune i Leo’s Fortune

Zapraszamy do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Tym razem mamy dla Was trzy propozycje: zręcznościówkę Cublast, platformówkę z elementami logicznymi Leo’s Fortune oraz łamigłówkę zen Prune. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: