Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 listopada 2019, 15:01

Promocja na GOG z okazji Black Friday

Z okazji czarnego piątku w sklepie GOG.com wystartowała duża promocja. W ramach wyprzedaży Black Friday przeceniono ponad dwa tysiące gier, DLC i kompletnych zestawów. Obniżki sięgają nawet 90%.

Black Friday zawitał również do platformy GOG.com. - Promocja na GOG z okazji Black Friday - wiadomość - 2019-11-28
Black Friday zawitał również do platformy GOG.com.

W przededniu czarnego piątku do grona sklepów startujących z wyprzedażą w tym gorącym dla łowców okazji okresie dołączyła platforma GOG.com. Promocja potrwa do 3 grudnia do godziny 15:00 i przez ten czas możecie kupić ponad dwa tysiące gier przecenionych nawet o 90%. Są wśród nich zarówno nowości, jak i klasyki. Na obniżkę załapały się takie gry, jak Disco Elysium, A Plague Tale: Innocence, Diablo z dodatkiem Hellfire, Kingdom Come: Deliverance czy Wiedźmin 3: Dziki Gon. Największą procentowo przecenę otrzymały takie tytuły, jak kolekcja Jazz Jackrabbit 2, Postal 2, Unreal Gold czy specjalna edycja Stronghold Crusader 2.

Wybrane przeceny na GOG.com z okazji Black Friday 2019:

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.