Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2019, 18:34

autor: Vergil

Znamy datę premiery Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea

Poznaliśmy datę premiery Road to the Black Sea, czyli szóstego dużego DLC do gry Euro Truck Simulator 2. Poza tym firma SCS Software opublikowała zwiastun skupiający się na malowniczych krajobrazach, które będą nam towarzyszyć w drodze do Morza Czarnego.

W maju studio SCS Software zapowiedziało, że gra Euro Truck Simulator 2 doczeka się szóstego dużego rozszerzenia. Dzisiaj natomiast dowiedzieliśmy się, że dodatek zatytułowany Droga do Morza Czarnego (ang. Road to the Black Sea) zadebiutuje na komputerach osobistych 5 grudnia 2019 roku. Z tej okazji opublikowano przyjemny dla oka zwiastun skupiający się na zaprezentowaniu malowniczych tras, po których przyjdzie nam jeździć. Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że podobnie jak podstawowa wersja gry, omawiane DLC otrzyma nad Wisłą kinową lokalizację.

W Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego deweloperzy pozwolą nam przemierzyć ponad 10 tysięcy kilometrów dróg biegnących przez takie państwa, jak Rumunia, Bułgaria oraz Turcja (a dokładnie – jej europejska część). Na odwiedzenie będzie tu czekać dwadzieścia dużych miast, na których czele stoi Stambuł, a także liczne „rozpoznawalne miejsca” oraz ciesząca oko prowincja, wraz z charakterystyczną, bałkańską architekturą. Oprócz innych samochodów i ciężarówek, na drogach spotkamy między innymi tramwaje (w miastach) czy nawet furmanki (będące elementem wiejskiego krajobrazu w Rumunii i Bułgarii). Na liście atrakcji nie zabraknie również przeprawy przez Dunaj na pokładzie promu i kontroli granicznych. Dopełnieniem tego wszystkiego będzie zestaw świeżych osiągnięć.

Jak widać, pomimo że od premiery gry Euro Truck Simulator 2 minęło już ponad siedem lat, dzieło studia SCS Software wciąż „trzyma się” naprawdę nieźle i kusi graczy nową zawartością. Z uwagi na dużą popularność tego tytułu niespecjalnie dziwi, iż zamiast poświęcać czas na tworzenie trzeciej części serii, autorzy wolą go rozbudowywać i stopniowo odświeżać jego wygląd.

Słońce świeci, ptaki śpiewają, malownicze miasteczko przed nami... paaanie, tak to można jeździć! - Znamy datę premiery Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea - wiadomość - 2019-11-28
Słońce świeci, ptaki śpiewają, malownicze miasteczko przed nami... paaanie, tak to można jeździć!
  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2
  2. Recenzja gry Euro Truck Simulator 2 - tirem po drogach Europy
  3. Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea na platformie Steam