Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2019, 08:33

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano dodatek Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea

Zespół SCS Software zapowiedział Road to the Black Sea, czyli następny dodatek do gry Euro Truck Simulator 2. Rozszerzenie skoncentruje się na Rumunii, Bułgarii oraz europejskiej części Turcji.

Dodatek wjedzie na półki sklepów pod koniec roku. - Zapowiedziano dodatek Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea - wiadomość - 2019-05-13
Dodatek wjedzie na półki sklepów pod koniec roku.
ETS2: ROAD TO THE BLACK SEA W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: SCS Software
  2. Wydawca: SCS Software
  3. Gatunek: symulator
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: końcówka 2019 r.

Studio SCS Software zapowiedziało Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea, czyli kolejny dodatek do najpopularniejszego symulatora ciężarówek. Produkcja zmierza tylko na PC i będzie wymagała podstawowej wersji gry.

Premiera ma nastąpić pod koniec roku. Na razie autorzy nie są gotowi podać dokładniejszego terminu. Podobnie jak Euro Truck Simulator 2, dodatek Road to the Black Sea zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea skoncentruje się na Rumunii, Bułgarii oraz tureckim regionie Tracja. Podczas zabawy będziemy jeździli m.in. po trasach w Transylwanii i części Karpat oraz na wybrzeżu Morza Czarnego. Nie zabraknie zarówno dużych miast, jak i małych wiosek.

Poza dużą różnorodnością lokacji regiony zaoferują również wiele gałęzi przemysłu z firmami zainteresowanymi naszymi usługami. Będziemy współpracować m.in. z przedsiębiorstwami rolniczymi, górniczymi i zajmującymi się wycinką drzew.

Przypomnijmy, że Euro Truck Simulator 2 zadebiutował w październiku 2012 roku. Pomimo niszowej tematyki, gra okazała się wielkim przebojem. Według danych płatnej wersji Steam Spy w samym tylko serwisie Valve produkcję posiada 5,9 mln osób. Do tego projekt wciąż cieszy się wielką popularnością. W najgorętszym momencie wczorajszego dnia w tytuł ten bawiło się prawie 26 tysięcy graczy jednocześnie.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Euro Truck Simulator 2 - tirem po drogach Europy
  3. Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea w serwisie Steam

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.