Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2019, 08:58

autor: Adrian Werner

RAGE 2 - poznaliśmy plany rozwoju gry

Firma Bethesda oraz studia id Software i Avalanche ujawniły plany rozwoju gry RAGE 2 po premierze. Obejmują one regularne aktualizacje z nową zawartością oraz dwa duże płatne dodatki DLC.

RAGE 2 ukaże się we wtorek. - RAGE 2 - poznaliśmy plany rozwoju gry - wiadomość - 2019-05-12
RAGE 2 ukaże się we wtorek.
PLANY ROZWÓJU RAGE 2 W 2019 ROKU:
  1. regularne aktualizacje z nowymi skórkami, wyzwaniami, pojazdami i eventami,
  2. dwa duże płatne dodatki.

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery postapokaliptycznego FPS-a RAGE 2. Będąca wydawcą firma Bethesda uznała, że najwyższy czas ujawnić plany rozwoju gry. Obejmują one zarówno aktualizacje, jak i płatne dodatki DLC.

W maju do gry dodane zostaną wyzwania społecznościowe, które będą zmieniały się co tydzień, przynajmniej do końca czerwca. Biorący w nich udział gracze nagrodzeni zostaną unikalnymi skórkami. Ponadto w tym miesiącu w RAGE 2 pojawi się nowy event nazwany Bring the Ruckus, w którym kluczową rolę odegra postać znana jako Ruckus the Crusher. Więcej informacji na ten temat ujawnionych zostanie w późniejszym terminie.

W czerwcu gra otrzyma aktualizację z nowym zestawem wyzwań społecznościowych i dodatkowymi eventami, wśród których pojawi się starcie z gigantycznym potworem oraz możliwość pokierowania mechem. Patch wprowadzi także niedostępne wcześniej cheaty.

W lipcu dostaniemy nowy pojazd, a w świecie gry pojawi się nieznany wcześniej typ wrogów. Otrzymamy także nowe wyzwania, cheaty i skórki. Sierpniowy patch również wprowadzi podobne elementy, ale najważniejszym wydarzeniem tego miesiąca będzie premiera pierwszego płatnego dodatku, zatytułowanego Rise of the Ghosts, który wzbogaci Rage 2 o nowy region z unikalnymi przygodami, zdolnościami i maszynami.

Plany na kolejne miesiące są mniej sprecyzowane. Wiemy jedynie, że obejmują kolejne patche z darmową zawartością oraz drugie płatne DLC.

Przypomnijmy, że RAGE 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 14 maja 2019 roku i zaoferuje polski dubbing.

  1. Oficjalna strona RAGE 2
  2. Wszystko o Rage 2 – data premiery, wymagania sprzętowe i cena
  3. Graliśmy w RAGE 2 – Doom w postapokaliptycznej piaskownicy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach