Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2011, 11:06

autor: sathorn

Premiera Wybuchających Beczek

Dziś debiutują Wybuchające Beczki, książka autorstwa Krzysztofa Gonciarza, postaci z pewnością rozpoznawalnej, czy to z prowadzenia tvgry.pl czy z bloga prowadzonego na gameplay.pl, a także wielu innych aktywności.

Dziś debiutują Wybuchające Beczki, książka autorstwa Krzysztofa Gonciarza, postaci z pewnością rozpoznawalnej, czy to z prowadzenia tvgry.pl czy z bloga prowadzonego na gameplay.pl, a także wielu innych aktywności.

Premiera Wybuchających Beczek - ilustracja #1

Podtytuł książki „zrozumieć gry wideo”, idealnie opisuje tematykę dzieła. Wybuchające Beczki skierowane są do osób interesujących się wirtualną rozrywką, a pragnących swoją wiedzę pogłębić. Do tej pory pojawiały się na naszym rynku wydawnictwa omawiające historię gier wideo, brakowało jednak tytułu, który skupiałby się na współczesnych problemach. Dzieło Krzysztofa jest pionierskie w swojej tematyce. Porusza tematy związane z projektowaniem gier wideo i w przystępny sposób wprowadza Czytelnika w arkana game developingu, dając mu jasny obraz teraźniejszości i przyszłości branży elektronicznej rozrywki.

Efekt wytężonej pracy Krzysztofa Gonciarza nie jest dostępny w księgarniach. Tytuł można jednak zamówić m.in. za pośrednictwem Sklepu GRY-OnLine w cenie 29,90 zł. Dodajmy, że Wybuchające Beczki szybko stały się u nas w sklepie bestsellerem sprzedaży i zajmują w notowaniu TOP10 pierwsze miejsce, wyprzedzając m.in. Wiedźmina 2!

Jeżeli chcielibyście spotkać się z autorem, zdobyć dedykację i porozmawiać o Wybuchających Beczkach, to zainteresuje Was z pewnością impreza inaugurująca premierę książki, która odbędzie się w sobotni wieczór w krakowskiej Bombie. Podobne spotkanie planowane jest także w przyszłości w Warszawie.

Krzysztof Gonciarz związany jest z branżą gier wideo od 11 lat. Karierę dziennikarza zaczynał w CD-Action w latach 1999-2000, następnie angażując się w prowadzenie oficjalnej strony CD Projektu, aby w końcu w 2004 roku nawiązać trwającą do dzisiaj współpracę z GRY-Online S.A.

Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej książce.

Premiera Wybuchających Beczek - ilustracja #2