Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 21 sierpnia 2009, 17:26

Premiera Gears of War i Unreal Tournament III w serii XK-GOLD

CD Projekt informuje, że już dzisiaj do najpopularniejszej serii gier komputerowych – eXtra Klasyka – trafiły dwie, przełomowe i mega grywalne strzelanki, bez których nie obejdzie się żaden fan fragowania!

Przygodowa gra akcji z widokiem z pierwszej osoby, w której wcielamy się w Ashley Simms, jedyną osobę, która jest w wstanie uratować ludzkość. Mechanika rozgrywki bazuje na zaawansowanej fizyce, która jest jednym z głównych atutów tej produkcji.

Fabuła Twin Sector rozgrywa się w post-apokaliptycznej przyszłości. Nasz planeta stała się na tyle nieprzyjazna, że ludzkość nie miała szans na przeżycie na jej powierzchni. Dlatego też powstały podziemne kompleksy, w których ci, którym udało się przeżyć, czekają zamrożeni w kriogenicznych komorach. Ich procesami życiowymi sterują komputery, które monitorują także stan na powierzchni, by dać sygnał do wybudzenia.

Gracz wciela się w postać Ashley Simms, której Sztucznej Inteligencj o nazwie O.S.C.A.R., udało się obudzić z kriogenicznego snu. Okazuje się, że usterce uległ główny generator i zostało zaledwie kilka godzin, aby przywrócić mu funkcjonalność. W przeciwnym wypadku, ludzkość czeka zagłada.