Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2006, 10:32

autor: Metatron

Premiera angielskiej wersji Runaway 2: Dream of the Turtle ulega kolejnemu przesunięciu

Wygląda na to, że fani przygodówek będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Okazało się bowiem, że premiera angielskiej wersji gry Runway 2: Dream of the Turtle ulegnie kolejnemu przesunięciu.

Wygląda na to, że fani przygodówek będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Okazało się bowiem, że premiera angielskiej wersji gry Runaway 2: Dream of the Turtle ulegnie kolejnemu przesunięciu.

Niedawno pojawiła się informacja, że w Ameryce gra trafi na półki sklepowe dopiero w lutym przyszłego roku. Kilka dni później na oficjalnej stronie produkcji podano, że zarówno brytyjscy, jak i amerykańscy gracze będą musieli poczekać na premierę odpowiednio do 9 i 12 marca 2007 roku.

Premiera angielskiej wersji Runaway 2: Dream of the Turtle ulega kolejnemu przesunięciu  - ilustracja #1

Warto dodać, że sama gra w innych wersjach językowych (między innymi francuskiej) ukazała już się na rynku. Powodem zwłoki nie są więc problemy producenta związane z samym tytułem, lecz raczej oczekiwanie na angielską lokalizację.

W świetle powyższych informacji pod znakiem zapytania staje polska premiera Runaway 2. Jej wydawcą na terenie naszego kraju została firma Nicolas Games. Zgodnie z wcześniejszymi wiadomościami, gra miała być u nas dostępna już w styczniu 2007 roku w wersji kinowej (angielskie głosy postaci, polskie napisy). Skoro jednak angielska lokalizacja nie będzie gotowa przed marcem, to polska wersja również może zaliczyć opóźnienie.

Zapytaliśmy Nicolas Games o taką możliwość. Odpowiedź była natychmiastowa: „Nasze prace lokalizacyjne juz trwają, będziemy walczyć, aby premiera polskiej wersji językowej odbyła się przed wersją angielską. Będziemy o tym oczywiście informować”. Nie pozostaje zatem nic innego, jak trzymać kciuki za polską ekipę lokalizacyjną.

Więcej informacji o grze znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.