Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 listopada 2006

Peter Molyneux zachwycony konsolą Nintendo Wii

Jiker, 5 listopada 2006, 15:49

Grono developerów marzących o rozpoczęciu produkcji własnej gry przeznaczonej na Nintendo Wii jest doprawdy spore. W ostatnim czasie dołączył do niego Peter Molyneux, autor m.in. Black & White oraz Fable.

Problemy z trybem online w PES6 - Konami analizuje sytuację
Problemy z trybem online w PES6 - Konami analizuje sytuację

Metatron, 5 listopada 2006, 14:55

Przedstawiciele brytyjskiego oddziału Konami potwierdzili, że pracują nad rozwiązaniem problemów, jakich doświadczają niektórzy gracze przy rozgrywaniu meczów online w Pro Evolution Soccer 6.

Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 w
Tamagotchi Connection: Corner Shop 2 w "złocie"

Metatron, 5 listopada 2006, 13:24

W sierpniu informowaliśmy, że Namco Bandai Games America Inc. zapowiedziało wydanie drugiej części cieszącej się ogromną popularnością w Japonii gry na NDS Tamagotchi Connection: Corner Shop. Teraz wydawca ogłosił, że kontynuacja uzyskała status złoty i 14 listopada trafi na amerykańskie półki sklepowe.

Electronic Arts o tegorocznej sprzedaży konsol Sony PS3 oraz Nintendo Wii

Jiker, 5 listopada 2006, 12:01

Konferencja Electronic Arts, w trakcie której ujawniono m.in. najnowszy raport finansowy firmy, obfitowała również w wiele innych wydarzeń. Jednym z nich było wystąpienie Warrena Jensona, który zdecydował się podjąć temat konsol PLAYSTATION 3 oraz Nintendo Wii.

JoWooD stara się o przejęcie Dreamcatchera, znanego wydawcy gier przygodowych

Jiker, 5 listopada 2006, 11:33

Koncern JoWooD poinformował, iż dołożył w ostatnim czasie wszelkich starań mających na celu zawiązanie umowy, na mocy której przejąłby firmę Dreamcatcher, wydawcę licznych przygodówek i m.in. „polskiego” Painkillera.

Nowe The Sims na Wii, PeCety oraz... konsolę PS3

Jiker, 5 listopada 2006, 10:53

W piątek poinformowaliśmy Was o przyszłych planach koncernu Electronic Arts. Dowiedzieliśmy się wtedy, że firma wypuści na rynek nowatorską wersję The Sims przeznaczoną na Nintendo Wii oraz pełnoprawną, trzecią odsłonę serii, powstającą na PC. Okazało się, że swoją edycję The Sims 2 otrzymają również przyszli właściciele PLAYSTATION 3.