Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2006

Alain Corre z UbiSoftu o obecnej i przyszłej sytuacji na rynku konsol

Jiker, 1 listopada 2006, 17:33

Alain Corre, kierownik wykonawczy firmy UbiSoft, jest przekonany, iż Microsoft wykorzysta opóźnienie europejskiej premiery konsoli PS3 wprowadzając na rynek w okresie świątecznym różnego rodzaju promocje związane z Xboksem 360.

Czy możemy spodziewać się Kingdom Hearts III?

Metatron, 1 listopada 2006, 16:05

Druga część gry Kingdom Hearts stanowiącej bardzo ciekawe i unikalne połączenie jRPG, postaci z serii Final Fantasy oraz światów i bohaterów disnejowskich stosunkowo niedawno dotarła do Europy, gdzie, podobnie jak i w pozostałych częściach globu, została bardzo dobrze przyjęta. Biorąc pod uwagę sukces, jaki odniosła, trudno się dziwić, że Disney pragnie powstania trzeciej odsłony serii.

Posiadacze konsol nowej generacji w 2008 roku zapolują na wampiry
Posiadacze konsol nowej generacji w 2008 roku zapolują na wampiry

Metatron, 1 listopada 2006, 15:42

Ekipa The Collective, oddziału Foundation 9 Entertainment, ogłosiła prace nad opartą o powieść Brama Stokera grą Harker. Zgodnie z zapewnieniami twórców, produkcja będzie nieco innym spojrzeniem na survival horror. Platformą docelową będą konsole nowej generacji. Gra ma być ukończona w 2008 roku.

The BIGS - nowe spojrzenie na baseball

eLKaeR, 1 listopada 2006, 14:44

Felietonista pewnego ogólnopolskiego dziennika przedstawił w miniony poniedziałek baseball jako grę, składającą się z samych przerw i kilkusekundowych akcji. Temu raczej mało dynamicznemu wizerunkowi sportu, szczególnie popularnego w Stanach Zjednoczonych i na Kubie, zaprzeczy zapewne nowa produkcja elektroniczno-rozrywkowa, zapowiedziana właśnie przez firmę 2K Sports.

Świetne sieciowe wyniki gry Halo 2!
Świetne sieciowe wyniki gry Halo 2!

Jiker, 1 listopada 2006, 13:00

Halo 2 jest niekwestionowanym zjawiskiem. Od momentu światowej premiery, czyli 8 listopada 2004 roku, zakupiło ją prawie 7.5 mln osób, a zagrało zapewne kilka razy więcej. W dodatku druga odsłona jednej z najbardziej kultowych serii jest liderem absolutnym, jeśli chodzi o powodzenie wśród miłośników usługi Xbox Live.

Zmiana tytułu gry, znanej pierwotnie jako Criminal Crackdown
Zmiana tytułu gry, znanej pierwotnie jako Criminal Crackdown

eLKaeR, 1 listopada 2006, 12:55

Frazę w stylu "do wszystkich patroli" słyszymy często w hollywoodzkich filmach sensacyjnych, kiedy rozpoczyna się pościg nieustraszonych policjantów za bezwzględnymi kryminalistami. Angielską wersję tego charakterystycznego alarmu zaadaptowano właśnie na potrzeby tytułu nadchodzącej gry akcji, szykowanej wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 3.

Pierwsze recenzje gier przeznaczonych dla PS3!

Jiker, 1 listopada 2006, 12:37

Do japońskiej premiery konsoli PLAYSTATION 3 pozostało co prawda jeszcze 11 dni, lecz nie przeszkodziło to dziennikarzom magazynu Famitsu w zrecenzowaniu pierwszych gier przeznaczonych dla tego sprzętu. Jak w takim razie prezentują się startowe pozycje powstałe z myślą o najnowszej stacjonarnej konsoli firmy Sony?

Jak wygląda Clive Barker's Jericho na nowych obrazkach w wysokiej rozdzielczości?

eLKaeR, 1 listopada 2006, 12:12

Blisko miesiąc temu podzieliliśmy się z Szanownymi Czytelnikami świeżymi informacjami, dotyczącymi znakomicie zapowiadającej się gry pt. Clive Barker's Jericho (premiera w drugiej połowie 2007 roku) dla PC, PS3 i X360. Natomiast dziś mamy dla Was trzy nowe zrzuty ekranowe w wysokiej rozdzielczości – wcześniejsze screenshoty pochodzą sprzed prawie czterech miesięcy, więc zdążyły się już opatrzyć.

Darmowy rejs w grupie morderców rozpocznie się już jutro
Darmowy rejs w grupie morderców rozpocznie się już jutro

eLKaeR, 1 listopada 2006, 11:44

Polską dystrybucję gry akcji pt. The Ship rozpocznie w ostatnim dniu bieżącego miesiąca Cenega Poland. Produkt można będzie więc wreszcie znaleźć na sklepowych półkach w naszym kraju, gdyż na razie trzeba sprowadzać pudełkową wersję z zagranicy lub pobierać pliki instalacyjne z Sieci za pośrednictwem systemu Steam po uiszczeniu stosownej opłaty. Ta ostatnia przestanie jednak obowiązywać już jutro.

Amerykańskie sklepy rozpoczęły przedsprzedaż gry Halo 3
Amerykańskie sklepy rozpoczęły przedsprzedaż gry Halo 3

Krystian Smoszna, 1 listopada 2006, 11:18

Odległa data premiery trzeciej odsłony cyklu Halo nie przeszkadza amerykańskim sklepom w przedpremierowej sprzedaży programu. Najnowsze dzieło firmy Bungie znajduje się już w ofercie internetowego sklepu Gamestop i to w kilku różnych wersjach.

Nintendo publikuje listę klasycznych gier dla Wii, które będą dostępne w tym roku
Nintendo publikuje listę klasycznych gier dla Wii, które będą dostępne w tym roku

Krystian Smoszna, 1 listopada 2006, 10:43

Do końca bieżącego roku amerykańscy użytkownicy konsoli Nintendo Wii będą mogli pobrać trzydzieści klasycznych gier z Internetu. W ofercie japońskiego koncernu znalazły się tytuły z następujących platform sprzętowych: NES, SNES, Nintendo 64, Sega Genesis oraz TurboGrafx16.

Już dziś zagramy w demo Pro Evolution Soccer 6!
Już dziś zagramy w demo Pro Evolution Soccer 6!

Krystian Smoszna, 1 listopada 2006, 10:39

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli cyklu Pro Evolution Soccer. Już dziś koncern Konami opublikuje w Internecie oficjalne demo najnowszej gry z serii, oznaczonej cyfrą 6.