Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2006

Myśli nieprzemyślane - Xbox 360 Vista Edition

Redakcja GRYOnline.pl, 3 listopada 2006, 17:37

Czy nie kusi Cię po prostu wizja wyłożenia się na kanapie przed dużym telewizorem, z padem w ręce i napojem pod nią? Toć przecież inny poziom komfortu jest, niż klasyczna pozycja pecetowca.

The Show - pierwsze szczegóły
The Show - pierwsze szczegóły

Vercetti, 3 listopada 2006, 16:01

Studio Sixteen Tons Entertainment ujawniło dzisiaj pierwsze szczegóły na temat swojego nowego projektu – gry strategicznej o nazwie The Show. Przygotowywany przez niemiecką ekipę produkt ukaże się już w lutym przyszłego roku, a jego akcja przeniesie nas na gorące, skąpane w blasku słońca wybrzeże Kalifornii.

Co nowego w wydawanych przez EA Polska seriach Classic i Platinium

Michał Bobrowski, 3 listopada 2006, 14:46

O obniżkach cen gier wydawanych przez Electronic Arts Polska dość często dowiadujemy się dopiero, jak owe gry znajdą się już w sprzedaży, dlatego z tym większą przyjemnością prezentuję poniżej pełną listę najbliższych tytułów w nowych, niższych cenach.

Nowe informacje na temat filmowej adaptacji serii Castlevania

Jiker, 3 listopada 2006, 13:56

Dokładnie rok temu zostały opublikowane pierwsze informacje na temat filmowej adaptacji serii gier pod tytułem Castlevania. Od tamtego jednak momentu nad całym projektem zawisła swoista zasłona milczenia. Do wczoraj.

Łap okazje! - czyli kupujemy gry na 360 w atrakcyjnych cenach

Łukasz Malik, 3 listopada 2006, 13:17

Jak już zapewne wiecie, dzisiaj w naszym pięknym nadwiślańskim kraju oficjalnie zadebiutowała konsola Xbox 360. Ceny premierowych hitów z najwyższej półki nie zachwycają, gdyż oscylują w okolicach 239 zł. Absolutnie nie oznacza to, że mając mniej zasobny portfel nie będziemy mieli w co grać.

Ogłoszono datę premiery Sacred 2
Ogłoszono datę premiery Sacred 2

Khornel, 3 listopada 2006, 13:09

Ascaron Software, producent i wydawca gry Sacred, ogłosił, że sequel tego udanego cRPG-a ukaże się za niecały rok – w październiku 2007. Dystrybucją Sacred 2 w Polsce najprawdopodobniej zajmie się Cenega (tak, jak jej pierwszą odsłoną). Niestety na dzień dzisiejszych na jej oficjalnej stronie nie ma żadnych informacji dotyczących lokalizacji, czy daty wydania.

Wii "wystąpiło" w najnowszym odcinku serialu South Park

Metatron, 3 listopada 2006, 12:26

W ostatnim miesiącu jeden z odcinków cieszącego się ogromną popularnością animowanego serialu komediowego South Park został w całości poświęcony grze World of Warcraft. W tym tygodniu natomiast został wyemitowany epizod, w którym ważną rolę pełni konsola Wii. Jej amerykańska premiera nastąpi już niedługo.

Magazyn Games for Windows ujawnia szczegóły o Dragon Age
Magazyn Games for Windows ujawnia szczegóły o Dragon Age

Arth, 3 listopada 2006, 12:16

Nowy numer czasopisma Games for Windows: The Official Magazine, wcześniej znanego jako Computer Gaming World ujawnia pierwsze od dłuższego czasu informacje, dotyczące Dragon Age, niecierpliwie oczekiwanego RPGa od znanego kanadyjskiego studia – Bioware Corp.

Windows Vista w listopadzie…

Khornel, 3 listopada 2006, 11:53

... a dokładniej 30, trafi do odbiorców, ale tylko biznesowych. Niestety zwykli użytkownicy muszą poczekać troszkę dłużej, bo do 30 stycznia 2007. Oto oficjalne daty premiery nowego systemu, podane przez giganta z Redmond.

SpaceStationSim - symulator stacji kosmicznej - znalazł wydawcę
SpaceStationSim - symulator stacji kosmicznej - znalazł wydawcę

Metatron, 3 listopada 2006, 11:42

Jeżeli fascynujecie się kosmosem, chcielibyście poznać tajniki pracy astronautów nie w jakiejś fantastycznej, bliżej nieokreślonej przyszłości, lecz w naszych czasach, to mamy dla was dobrą wiadomość. Właśnie do sprzedaży trafiła wydana przez Enlight Software, a stworzona przez Vision Videogames gra SpaceStationSim, będąca symulatorem stacji kosmicznej, który powstał we współpracy z NASA.

GamePro Expo - spadkobierca E3? Zapowiedziano kolejne wielkie targi poświęcone elektronicznej rozrywce

Jiker, 3 listopada 2006, 11:29

Informacja o rezygnacji z tradycyjnej formy targów E3 była dosyć przygniatająca. Pesymizm ludzi z branży ostudziły nieco informacje o E3 Media and Business Summit, z którymi możecie się zapoznać w tym miejscu. Wszystko wskazuje jednak na to, że Los Angeles nie pożegnało się definitywnie z wielką imprezą poświęconą wirtualnej rozrywce.

Xbox 360 debiutuje w Polsce!
Xbox 360 debiutuje w Polsce!

Krystian Smoszna, 3 listopada 2006, 11:14

Dział produktów konsumenckich polskiego oddziału koncernu Microsoft opublikował dziś oficjalne oświadczenie prasowe, w którym informuje o premierze konsoli Xbox 360 w naszym kraju. Oferowane w dwóch wersjach urządzenie można kupić już w sklepach na terenie Polski!

Sony zapowiada premierę PS3 w Chinach na 17 listopada

Metatron, 3 listopada 2006, 10:49

Pomimo kolejnego obniżenia ilości egzemplarzy PlayStation 3 dostarczonych na japoński rynek w dniu startu konsoli, Sony nie rezygnuje z rozszerzenia premiery na inne, nie japońskie, obszary azjatyckiego rynku. Właśnie zostało potwierdzone, że 17 listopada rozpocznie się sprzedaż konsoli w chińskim Hong Kongu i Tajwanie.

Blizzard Entertainment opublikował Encyklopedię WarCrafta
Blizzard Entertainment opublikował Encyklopedię WarCrafta

Krystian Smoszna, 3 listopada 2006, 10:14

Od początku listopada, wszyscy fani gier z cyklu WarCraft mogą uzupełnić wiedzę na temat przedstawionego w tych produkcjach świata za pośrednictwem oficjalnej, internetowej encyklopedii. Z inicjatywą taką wyszła firma Blizzard Entertainment, która postanowiła zebrać w jednym miejscu istotne informacje.

Star Fox Command na NDS w styczniu w Europie

Metatron, 3 listopada 2006, 10:03

Star Fox Command, kontynuacja popularnej serii wydawanej przez Nintendo, ukazała się na przenośną konsolę NDS jeszcze w sierpniu. Niestety nie dotyczyło to Europy. Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami, Stary Kontynent dostanie ją dopiero 26 stycznia.

Codemasters serwuje ... Rafaela Nadala
Codemasters serwuje ... Rafaela Nadala

Arth, 3 listopada 2006, 09:05

Tenisista ten, zajmujący drugie miejsce w rankingu ATP, pojawi się grze Rafa Nadal Tennis, przeznaczonej na przenośną konsolę Nintendo DS.

Crysis i Army of Two zaliczają opóźnienie, The Sims 3 w produkcji - Electronics Arts o swoich finansach i planach na przyszłość

Krystian Smoszna, 3 listopada 2006, 08:55

Przedstawiciele koncernu Electronic Arts opublikowali wczoraj raport finansowy, podsumowujący drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego. Jak zwykle w takich przypadkach, sprawozdanie obfitowało w wiele interesujących informacji dotyczących gier produkowanych przez giganta elektronicznej rozrywki.

Dave Navarro będzie promował Guitar Hero II
Dave Navarro będzie promował Guitar Hero II

BK, 3 listopada 2006, 07:19

Jeszcze w tym miesiącu doczekamy się nowej odsłony popularnej gry Guitar Hero. Jej wydawca, firma RedOctane, ma kolejny ciekawy pomysł na rozreklamowanie tego tytułu – w działaniach promocyjnych weźmie udział znany gitarzysta Dave Navarro.

Demo Lost Odyssey już dostępne w Japonii
Demo Lost Odyssey już dostępne w Japonii

BK, 3 listopada 2006, 07:01

Potwierdziły się nasze doniesienia z września tego roku. Wersja demonstracyjna gry Lost Odyssey, choć nieco później niż oczekiwano, trafiła właśnie do rąk posiadaczy konsoli Xbox 360 w Japonii.