Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 listopada 2006

Wii wyruszy w trasę objazdową po Wielkiej Brytanii i Irlandii

Artur Falkowski, 4 listopada 2006, 17:03

Przedstawiciele europejskiego oddziału Nintendo ogłosili, że planowane jest zorganizowanie w Wielkiej Brytanii i Irlandii trasy objazdowej, która na celu będzie mieć zaprezentowanie szerszej publiczności możliwości nadchodzącej konsoli Wii.

Doskonałe wyniki sprzedaży Pro Evolution Soccer 6 w Europie

Artur Falkowski, 4 listopada 2006, 16:39

Firma Konami ma powody do zadowolenia – wydana przez nią gra Pro Evolution Soccer 6 (PlayStation 2, Xbox 360, PC) w pierwszym weekendzie po premierze (26 października) sprzedała się w Europie w ponad trzech milionach egzemplarzy.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 na Wii w
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 na Wii w "złocie"

Artur Falkowski, 4 listopada 2006, 16:30

Przedstawiciele firmy Atari ogłosili, że prace nad Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 na Wii zostały zakończone i gra oficjalnie osiągnęła status złoty. W Stanach Zjednoczonych produkcja dostępna będzie w dniu premiery nowej konsoli Nintendo – 19 listopada.

Guitar Hero II w wersji na X360 bez gitary bezprzewodowej
Guitar Hero II w wersji na X360 bez gitary bezprzewodowej

Artur Falkowski, 4 listopada 2006, 14:26

Niedawno informowaliśmy, że firma RedOctane, producent gier z serii Guitar Hero ogłosiła, że zamierza wprowadzić do sprzedaży bezprzewodowy kontroler – gitarę. Wygląda jednak na to, że posiadacze Xboxa 360 nie będą mogli się nim cieszyć.

Virtua Tennis 3 a sensor ruchu zamontowany w Six Axis

Piotr Doroń, 4 listopada 2006, 13:01

Firma SEGA poinformowała, że najnowsza, trzecia już odsłona serii Virtua Tennis przeznaczona dla konsoli PLAYSTATION 3, wykorzystywać będzie wszystkie właściwości pada Six Axis. W tym zamontowany w nim sensor ruchu.

Poznaliśmy datę premiery gry Gunpey, powstającej na PSP i NDS

Piotr Doroń, 4 listopada 2006, 12:37

Firma Namco Bandai oraz studio developerskie Q Entertainment poinformowały, iż produkcja Gunpey, pozycji logicznej przeznaczonej na konsole Sony PSP oraz Nintendo DS, dobiegła końca. Gra tym samym trafiła do tłoczni i niebawem zostanie umieszczona na półkach sklepowych.