Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 grudnia 2005, 19:52

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Skoki Narciarskie 2006

Poradnik do gry Skoki Narciarskie 2006 zawiera informacje odnośnie techniki skakania, a także postępowania w trakcie kariery solowej i trenerskiej. Materiał wzbogacony został opisem wszystkich skoczni w grze, wraz z ich charakterystykami i zdjęciami.

„Paradoksalnie, pisanie poradnika do Skoków Narciarskich 2006 okazało się rzeczą dosyć trudną. Z dużym bólem starałem się znaleźć ciężar między opisami dla graczy zaawansowanych, a zupełnie początkującymi, którzy skoki znają jedynie z nazwiska Małysz. Poza tym gra jest typowo „wakacyjna”, która ma za zadanie rozluźnić strudzonego po ciężkim dniu szarego człowieka. Jej prosta budowa, ubogie opcje zdecydowanie przyśpieszają rozgrywkę. Niemniej, oddaję w wasze ręce dosyć pomocną biblioteczkę, która zawiera informacje odnośnie techniki skakania, a także postępowania w trakcie kariery solowej i trenerskiej. Dodatkowo materiał wzbogacony został opisem wszystkich skoczni w grze, wraz z ich charakterystykami i zdjęciami.” - „eJay”

Skoki Narciarskie 2006 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Skoki Narciarskie 2006 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.