Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 grudnia 2005, 18:21

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu

Poradnik do gry zręcznościowej Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu to informacje podstawowe oraz kompletny opis przejścia gry krok po kroku, uwzględniający również informacje o posiadanych duszkach lasu.

„Niniejszy poradnik powstał na podstawie polskiej wersji programu. Przewodnik podzielony został na dwa, zasadnicze działy – informacje podstawowe oraz kompletną solucję. W tym pierwszym znajdziesz niezbędne porady, których celem jest działalność wspomagająca w czekającej Cię rozgrywce. Rozwiązaniu natomiast, przeznaczyć należy nieco więcej miejsca. Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu jest grą prostą, to przecież pozycja przeznaczona dla najmłodszych. Dlatego też, opis potraktowany został jako ciąg wszystkich zdarzeń, na które natkniesz się podczas zabawy. [...]

Z tego miejsca chciałbym zaapelować także do czytających ten tekst rodziców. Jeżeli kupileś swojemu maluchowi trzecią odsłonę Kangurka Kao, rozważ posłużenie się tym poradnikiem do wspólnego przeżycia przygód na ekranie monitora, tłumacząc krok po kroku wszystkie tajemnice tego świata. No chyba, że zostaniesz wyrzucony za drzwi... Tak czy inaczej, życzę oczywiście miłej lektury.” - „Thorwalian”

Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.