Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 grudnia 2005, 20:13

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Football Manager 2006

W poradniku do gry Football Manager 2006 znaleźć można wszelkie informacje od rozpoczęcia rozgrywki, a kończąc na rozgrywaniu meczu. Nie zabrakło oczywiście dokładnych opisów piłkarza oraz niuansów formacji i strategii.

„Poradnik ten skierowany jest do graczy, którzy chcą zapoznać się z serią Football Manager. Ale myślę, że zaawansowani też znajdą też coś dla siebie.

Znaleźć w nim można wszelkie informacje od rozpoczęcia rozgrywki, a kończąc na rozgrywaniu meczu. Nie zabrakło oczywiście dokładnych opisów piłkarza oraz niuansów formacji oraz strategii. Wszystko jest poparte sporą ilością tekstu oraz grafiki. Zachęcam do przejrzenia działu Trening, ponieważ w wersji 2006 został on kompletnie przebudowany. Jako ciekawostkę napisałem mini-niezbędnik stratega, gdzie opisane są najczęściej używane formacje. Mogą one przydać się do projektowania nowych strategii.

Serdecznie zapraszam” - „Maciek_ssi”

Football Manager 2006 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Football Manager 2006 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.