Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 grudnia 2006, 17:03

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Eragon

Eragon to gra typu action/adventure stworzona na podstawie książki Christophera Paoliniego. Jest to pierwsza część trylogii Dziedzictwo. Kamera pokazuje widok z perspektywy 3 osoby. Wcielamy się w postać piętnastoletniego chłopca (tytułowego Eragona). Pewnego dnia znajduje on niebieską kulę, która okazuje się być smoczym jajem.

„Eragon to gra typu action/adventure stworzona na podstawie książki Christophera Paoliniego. Jest to pierwsza część trylogii Dziedzictwo. Kamera pokazuje widok z perspektywy 3 osoby. Wcielamy się w postać piętnastoletniego chłopca (tytułowego Eragona). Pewnego dnia znajduje on niebieską kulę, która okazuje się być smoczym jajem. Wykluwa się z niego smoczyca Saphira. W krótkim czasie chłopiec dowiaduje się, że ktoś chce ją porwać, na szczęście oboje ratują się ucieczką. Smoczyca wyjawia Eragonowi, że jest on smoczym jeźdźcem i pisane mu uratować krainę Alageasi przed tyranem Galbatorixem. Życzę dobrej zabawy.” - „Hamster”

Eragon - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Eragon w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.