Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2008, 08:53

autor: vampire

Pierwsze screeny z GTA IV: The Lost and Damned

Wczoraj w końcu poznaliśmy więcej szczegółów na temat pierwszego (z dwóch planowanych) dodatkowego epizodu do GTA IV zatytułowanego The Lost and Damned. Dzisiaj natomiast możemy zaprezentować pierwsze cztery screenshoty i logo rozszerzenia. Niestety ekipa Rockstar nie zdecydowała się jeszcze na ujawnienie twarzy naszego nowego bohatera - Johnny’ego Leibniza.

Wczoraj w końcu poznaliśmy więcej szczegółów na temat pierwszego (z dwóch planowanych) dodatkowego epizodu do GTA IV zatytułowanego The Lost and Damned. Dzisiaj natomiast możemy zaprezentować pierwsze cztery screenshoty i logo rozszerzenia. Niestety ekipa Rockstar nie zdecydowała się jeszcze na ujawnienie twarzy naszego nowego bohatera, Johnny’ego Leibniza, członka grupy przestępczej The Lost, która jak jasno sugerują screeny jest gangiem motocyklistów. Zresztą na kurtce postaci widoczny jest również jej symbol:

Pierwsze screeny z GTA IV: The Lost and Damned - ilustracja #1
Pierwsze screeny z GTA IV: The Lost and Damned - ilustracja #2
Pierwsze screeny z GTA IV: The Lost and Damned - ilustracja #3
Pierwsze screeny z GTA IV: The Lost and Damned - ilustracja #4
Pierwsze screeny z GTA IV: The Lost and Damned - ilustracja #5

The Lost and Damned trafi do usługi Xbox Live 17 lutego przeszłego roku i jak pamiętamy, pozostanie exclusivem dla konsoli Microsoftu. Niestety nie wiemy jeszcze ile przyjdzie nam zapłacić za rozszerzenie, więcej informacji na jego temat zajdziecie oczywiście w naszej poprzedniej wiadomości. Przypomnijmy też, że już niedługo, 3 grudnia pecetowi gracze otrzymają swoją wersją Grand Theft Auto IV.