Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2018, 11:23

autor: Adrian Werner

PoE - aktualizacja Incursion zaoferuje podróże w czasie

Studio Grinding Gear Games ogłosiło, że 1 czerwca gra Path of Exile otrzyma aktualizację Incursion, w której zwiedzimy ruiny prastarej świątyni, jak również udamy się w przeszłość, aby wpłynąć na ostateczny wygląd tej struktury.

Patch ukaże się za trzy tygodnie. - PoE - aktualizacja Incursion zaoferuje podróże w czasie - wiadomość - 2018-05-12
Patch ukaże się za trzy tygodnie.
PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji
  3. Model biznesowy: free-to-play
  4. Premiera na PC: 23 października 2013 r.
  5. Data premiery na Xboksa One: 24 sierpnia 2017 r.

W tym roku RPG akcji Path of Exile będzie obchodziło swoje piąte urodziny, ale pracownicy studia Grinding Gear Games ani myślą zwalniać tempa rozwoju swojego dzieła. Autorzy właśnie poinformowali, że kolejna duża aktualizacja, nazwana Incursion, zadebiutuje 1 czerwca tego roku, równocześnie na PC i Xboksie One.

Patch wprowadzi nową ligę wyzwań, której fabuła będzie obracała się wokół podróżniczki imieniem Alva Valai, poszukującej zaginionej świątyni Atzoatl, gdzie kryć ma się prastary skarb. Niegdyś miejsce to było sercem Imperium Vaal, ale dawno temu kataklizm doprowadził do zagłady tego mocarstwa, a jego pozostałości pochłonęła dżungla.

O ile tło fabularne nie brzmi specjalnie oryginalnie, to sam sposób, w jaki pomożemy podróżniczce, zapowiada się intrygująco. Za każdym razem, gdy spotkamy Alvę Valai, wyśle nas ona w przeszłość, w czasy gdy świątynia dopiero znajdowała się w budowie. Te podróże mają być krótkie, ale będziemy mogli je trochę wydłużyć, wykazując się dużą skutecznością w mordowaniu hord przeciwników.

Po kilkunastu takich wizytach Alva uzyska wystarczającą ilość informacji, aby móc wskazać lokalizację świątyni w czasach współczesnych. Wtedy wspólnie z podróżniczką udamy się na wyprawę, której ostatecznym celem będzie zdobycie skarbu Imperium Vaal.

Co ciekawe, architektura świątyni zależeć będzie od naszych dokonań w przeszłości. Zabijając różnych architektów, wpłyniemy na to, jakie sekcje zostaną ukończone. Możliwe ma być także ich inspirowanie do ulepszania niektórych komnat, co podwyższy poziom trudności, ale zapewni dostęp do cenniejszych nagród. Ponadto podczas wcześniejszych podróży w czasie będziemy mogli zdobyć klucze, które przydadzą nam się w teraźniejszości.

Aktualizacja wprowadzi także dwanaście nowych gemów oraz spory zestaw dodatkowych umiejętności. Te zmiany mają głównie wzmocnić klasę Trapera, ale inne postacie również otrzymają coś dla siebie. Nie zabraknie także innych nowych przedmiotów, a około dwadzieścia dostępnych wcześniej umiejętności zostanie gruntownie przerobionych.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona aktualizacji Incursion
  3. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
  4. Recenzja dodatku The Fall of Oriath do Path of Exile – oto król hack’and’slashy