Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2018, 16:25

autor: Adrian Werner

Path of Exile - zadebiutował patch 3.2.0 z dodatkiem Bestiary

Dzisiaj wieczorem zadebiutował patch 3.2.0 do Path of Exile, a wraz z nim dodatek Bestiary, obracający się wokół polowań na bestie. Łatka dostępna na razie jest tylko na PC, wersja konsolowa ukaże się w przyszłym tygodniu.

Polowania rozpoczniemy wieczorem. - Path of Exile - dzisiaj zadebiutuje patch 3.2.0 z dodatkiem Bestiary - wiadomość - 2018-03-02
Polowania rozpoczniemy wieczorem.
PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji
  3. Model biznesowy: free-to-play
  4. Premiera na PC: 23 października 2013 r.
  5. Data premiery na Xboksa One: 24 sierpnia 2017 r.

Pomimo prawie pięciu lat na karku RPG akcji Path of Exile wciąż cieszy się imponującą popularnością. Wszystko za sprawą regularnie wypuszczanych aktualizacji z dodatkową zawartością. Najnowszą jest łatka opatrzona numerem 3.2.0, która wprowadzi do gry dodatek zatytułowany Bestiary. Patch zadebiutuje dzisiaj o 21:00 na pecetach. Fani preferujący wersję na konsolę Xbox One będą musieli poczekać do przyszłego tygodnia.

Największą atrakcją dodatku jest The Bestiary League, czyli liga obracająca się wokół polowań na potwory. Doświadczony myśliwy imieniem Einhar Frey nauczy nas tropienia i łapania bestii. Schwytane okazy będziemy mogli wystawiać w menażerii, lub składać w ofierze w celu uzyskania nowych przedmiotów i ulepszeń. Podczas zabawy napotkamy 290 gatunków zwierzyny łownej, w tym 40 „legendarnych”.

Zabawę napędzać ma bestiariusz z opisami potworów, na stronach którego zapisywane będą nasze postępy. Ponadto specjalne rytuały z ofiarami pozwolą nam otworzyć portal do świata duchów, gdzie zmierzymy się z czterema potężnymi bestiami, których pokonanie zapewni unikalne nagrody. Na miłośników ekstremalnych wyzwań czekać też ma starcie z dwoma bossami. W tej roli wystąpią znani z wcześniejszych przygód Elder i Shaper, ale tym razem zmierzymy się z nimi obydwoma jednocześnie.

Patch 3.2.0 odświeży również wszystkie klasy. Celem twórców jest większe ich zróżnicowanie i lekkie wzmocnienie tych, które cieszą się najmniejszą popularnością wśród graczy. Aktualizacja wprowadzi także 29 nowych rzadkich przedmiotów oraz trzy dodatkowe klejnoty.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona dodatku Bestiary
  3. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
  4. Recenzja dodatku The Fall of Oriath do Path of Exile – oto król hack’and’slashy