Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2010, 14:13

autor: Remigiusz "Rock Alone" Maciaszek

Otwarte beta testy Allods Online i polskiego Runes of Magic

Dla fanów darmowych gier MMO mamy bardzo dobre informacje. W dniu dzisiejszym oficjalnie ruszają dwie otwarte bety. Po pierwsze Runes of Magic w pełnej polskiej wersji językowej oraz Allods Online.

Dla fanów darmowych gier MMO mamy bardzo dobre informacje. W dniu dzisiejszym oficjalnie ruszają dwie otwarte bety. Po pierwsze Runes of Magic w pełnej polskiej wersji językowej oraz Allods Online.

Otwarte beta testy Allods Online i polskiego Runes of Magic - ilustracja #1

Runes of Magic nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać, to pozycja, która od dłuższego czasu należy do liderów darmowego rynku MMO. Polscy gracze, a jest ich niemało, doczekali się nareszcie własnego serwera i zlokalizowanej wersji tej produkcji. Warto zwrócić uwagę, że wszyscy, którzy rozpoczną zabawę już w otwartej becie otrzymają dodatkowe doświadczenie oraz nie stracą stworzonych postaci w momencie oficjalnego uruchomienia gry. Dokładne informacje znajdziecie na stronie projektu, pod tym adresem.

Otwarte beta testy Allods Online i polskiego Runes of Magic - ilustracja #2

Allods Online natomiast to nowa produkcja rosyjskiego studia AstrumNival. Gra jest ciekawa z wielu powodów, o czym zainteresowani mogli już przeczytać w przedostatnim Przeglądzie MMO. Warto wiedzieć, że w pracę nad tytułem zainwestowano ponad 12 mln dolarów, co w przypadku gier darmowych jest wyjątkowym wynikiem. Jakością grafiki i animacji Allods Online może z powodzeniem konkurować z takimi tytułami jak World of Warcraft czy Warhammer Online. Na pytanie, czy jakość samej rozgrywki również dotrzyma kroku gigantom na rynku płatnych MMO, będą musieli sobie odpowiedzieć sami gracze. Jeśli odpowiedź byłaby twierdząca, to szykuje nam się spora niespodzianka. Do rozpoczęcia zabawy wystarczy aktywne konto w serwisie gPotato, które można założyć pod tym adresem. Natomiast klienta gry znajdziecie tutaj. Tytuł jest dostępny w angielskiej wersji językowej.