Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lipca 2011, 09:56

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Opis przejścia, porady i sekrety do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2

"W poradniku do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 znajdziecie szczegółowy opis przejścia gry, porady odnoszące się do czarów oraz walki, zestawienie wszystkich sekretów. Ponadto znalazły się w nim lokalizacje ukrytych przedmiotów."

„Poradnik do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 zawiera dokładny opis przejścia gry, rady dotyczące działania czarów oraz walki, a także wykaz wszystkich sekretów.

W dziale dotyczącym dodatków zdradzamy lokalizacje ukrytych przedmiotów z postaciami i utworami muzycznymi. Można się z nimi zapoznać z poziomu menu głównego gry. W niektórych bonusowych kulach ukryte są także wyzwania. Uaktywniają one dodatkowy tryb zabawy, polegający na przejściu poszczególnych rozdziałów w jak najkrótszym czasie. Za to dostajemy różnego koloru medale. Na osiągnięty wynik można wpłynąć zróżnicowaniem rzucanych zaklęć lub ich celnością. Karne sekundy naliczane są za porażki na polu bitwy.

Przeżyj ostatnią przygodę Harry’ego Pottera mając pod ręką opis wszystkich zadań. Poradnik zawiera ponad 100 obrazków przedstawiających najważniejsze wydarzenia w grze.” – „Thorwalian”

Poradnik - do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 - poradnik za SMS