Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2014, 10:00

autor: Sarge

Obcy: Izolacja - nie będzie dema gry przed premierą

Studio Creative Assembly nie udostępni przedpremierowego dema gry Obcy: Izolacja. Pełna wersja tytułu zadebiutuje na rynku 7 października bieżącego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Studio Creative Assembly ogłosiło za pośrednictwem Twittera, że nie dojdzie do wydania dema gry Obcy: Izolacja przed premierą pełnej wersji. Oznacza to, że gracze nie będą mieli szansy sprawdzić omawianej produkcji przed ewentualnym zakupem. Zawsze jest jeszcze szansa na demo jakiś czas po oficjalnym debiucie gry, ale to nie zostało dotąd potwierdzone, więc nie należy się tego spodziewać. Gracze będą musieli posiłkować się co najwyżej recenzjami, wrażeniami znajomych czy materiałami wideo w sieci. Twórcy coraz rzadziej decydują się na wydawanie wersji demonstracyjnych swoich dzieł, więc trzeba się do tego powoli przyzwyczajać. Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak Obcy: Izolacja prezentuje się na obecnym etapie dewelopingu, to warto sprawdzić fragment rozgrywki z targów E3.

Obcy: Izolacja ma straszyć przez ok. 15 godzin - Obcy: Izolacja - nie będzie dema gry przed premierą - wiadomość - 2014-06-26
Obcy: Izolacja ma straszyć przez ok. 15 godzin

Kilka dni temu studio Creative Assembly potwierdziło, że przejście gry Obcy: Izolacja powinno zająć ok. 15 godzin. To dobry wynik, o ile założymy, że uda się faktycznie go osiągnąć. Jesteśmy bowiem przyzwyczajeni do tego, że twórcy z reguły zawyżają takie wartości, a gracze w rzeczywistości przechodzą dany tytuł nieco szybciej.

Obcy: Izolacja to pierwszoosobowy survival horror osadzony w uniwersum Obcego. Za powstanie tej produkcji odpowiada studio Creative Assembly, znane przede wszystkim za sprawą serii gier strategicznych Total War. W Alien Isolation wcielimy się w Amandę – córkę Ellen Ripley, bohaterki filmowej tetralogii. Akcja gry toczy się 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części Obcego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja