Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2011, 11:19

autor: Hed

Nowy zwiastun Silent Hill Downpour z muzyką zespołu Korn

Firma Konami wypuściła nowy zwiastun gry Silent Hill: Downpour, w którym można usłyszeć piosenkę zespołu Korn. Czy autorzy takich hitów jak Freak on a Leash i Here to Stay pasują do miasteczka Silent Hill?

Koncern Konami pokazał nowy zwiastun gry Silent Hill: Downpour z dość interesującą muzyką. Film został wypuszczony z okazji imprezy Tokyo Game Show 2011 i zawiera utwór dobrze znanego zespołu Korn. Oczywiście piosenkę wykorzystano w celach marketingowych i fani serii nie muszą obawiać się, że usłyszymy ją podczas przemierzania przerażającego miasteczka.

Materiał z Silent Hill: Downpour możecie zobaczyć poniżej. Nie przynosi on żadnych zaskoczeń, oprócz wspomnianego występu Korna, bo dobrze wiemy czego spodziewać się po grze. W dziele studia Vatra Games poznamy pewnego więźnia, który trafi do tytułowego miasteczka po tajemniczym wypadku i będzie musiał zmierzyć się z mrocznymi mocami.

Silent Hill: Downpour pozostaje sporą niewiadomą dla fanów tej naprawdę intrygującej serii, której druga odsłona jest uznawana za jeden z najlepszych horrorów w świecie gier. W ostatnim czasie marka notuje tendencję spadkową i trudno powiedzieć, czy ekipie z Vatra Games uda się przywrócić jej świetność. Przekonamy się o tym jeszcze w tym roku.

  1. Silent Hill: Downpour - zapowiedź
  2. Silent Hill: Downpour - trailer #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silent Hill: Downpour

Silent Hill: Downpour