Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 listopada 2011, 11:39

autor: Kono

Nowy zwiastun filmu animowanego Assassin’s Creed Embers

Na kilka dni przed konsolową premierą Assassin's Creed: Revelations, firma Ubisoft udostępniła nowy zwiastun krótkometrażowego filmu animowanego Assassin’s Creed Embers, który będzie rozprowadzany wraz z edycjami kolekcjonerskimi gry.

Firma Ubisoft udostępniła kolejny zwiastun filmu animowanego Assassin's Creed Embers. Tym razem trailer koncentruje się na tajemniczej członkini bractwa asasynów.

Zwiastun nie zdradza niestety wielu informacji. Nie wiemy dokładnie dlaczego młoda adeptka szuka Ezio, ani jaką rolę ma do spełnienia w historii przedstawionej w Assassin's Creed Embers. W dalszym ciągu ciężko też stwierdzić, czy fabuła krótkometrażowej animacji połączy się z kolejną odsłoną gry, która została zapowiedziana na przyszły rok. Możemy być jednak pewni, że w finalna wersja filmu zaoferuje sporo intryg i tajemnic, a także efektownych pojedynków.

Przypominamy, że krótkometrażowy film animowany tworzony przez zespół UbiWorkshop będzie dystrybuowany wraz z edycjami kolekcjonerskimi gry, której oficjalna premiera na konsolach nastąpi już za kilka dni. W związku z tym, że Assassin's Creed Embers stanowić będzie zwieńczenie historii Ezio Auditore, przedstawiciele firmy Ubisoft mocno sugerują ukończenie głównego wątku w Assassin's Creed: Revelations przed obejrzeniem Embers.