Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2011, 12:15

autor: Hed

Saints Row: The Third otrzyma przepustkę online i cztery dodatki

Sandboksowa gra akcji Saints Row: The Third otrzyma kilka dodatków i tak popularną ostatnio przepustkę sezonową, która zagwarantuje tańszy dostęp do wszystkich planowanych pakietów z zawartością. Szczegółowe informacje o rozszerzeniach znajdziecie w tej wiadomości.

Firma THQ ujawniła informacje o przepustce online gwarantującej tańszy dostęp do czterech dodatków, które wzbogacą Saints Row: The Third w kolejnych miesiącach po premierze gry. Kupując Season Pass otrzymamy trzy pakiety z misjami oraz jeden tematyczny zestaw nowych strojów oraz pojazdów. Poszczególne DLC będą pojawiały się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Season Pass będzie kosztować 19,99 dolarów (około 65 zł) i pojawi się na wszystkich docelowych platformach. Kupując przepustkę otrzymamy dostęp do poniższych rozszerzeń taniej o 15% niż gdybyśmy kupowali je pojedynczo. Jak widać, oferta nie jest niczym szczególnym i spodoba się raczej osobom, które i tak planowany nabyć wszystkie dodatki do tej zwariowanej produkcji.

Saints Row: The Third otrzyma następujące rozszerzenia:

  1. Genkibowl VII (data premiery: styczeń 2012) – zawody sportowe The Wide World of Genki.
  2. Gangstas in Space (data premiery: zima 2012) – mała wycieczka w kosmos w klimatach science-fiction.
  3. The Trouble With Clones (data premiery: wiosna 2012) – wysyp naśladowców w mieście.
  4. Nyte Blayde DLC Pack – kilka dodatków: sportowy samochodów łowcy wampirów (Nyte Blayde), strój ministranta (Altar Boy Outfit), strój i rower Bloody Canoness.
Saints Row: The Third otrzyma przepustkę online i cztery dodatki  - ilustracja #1

Saints Row: The Third to trzecia odsłona serii sandboksowych gier akcji, która bywa porównywana z Grand Theft Auto. W odróżnieniu od produkcji studia Rockstar, tutaj mamy jednak do czynienia z czystym szaleństwem i pełnoprawną gangsterką. Gra trafi do sklepów 18 listopada w wersji na pecety i konsole (Xbox 360, PlayStation 3). Na każdej platformie znajdziemy polskie napisy.

  1. Saints Row: The Third - ostatnie testy przed premierą