Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2011, 15:34

autor: Mateusz Kądziołka

Nowy zwiastun Dark Souls prosto z targów gamescom

W ramach targów gamescom, firma Namco Bandai udostępniła nowy trailer gry Dark Souls. Duchowy następca jednej z najtrudniejszych gier ostatnich lat, czyli Demon's Souls, trafi do sprzedaży w październiku.

W zalewie świeżych materiałów z targów gamescom nie mogło zabraknąć nowego zwiastuna jednej z najbardziej wyczekiwanych gier RPG tego roku, czyli Dark Souls autorstwa japońskiego zespołu From Software.

Trailer klimatem nie odbiega zbytnio od poprzednich filmowych zwiastunów Dark Souls. Po raz kolejny mamy do czynienia z ponurymi lochami, wielkimi zamkami, przerośniętymi przeciwnikami i genialną orkiestrową muzyką.

Przypominamy, że gra Dark Souls będzie o wiele dłuższa od poprzedniczki, czyli Demon’s Souls. Na przejście najnowszej produkcji japońskiego studia wytrwali gracze będą musieli poświęcić nawet 60 godzin. Deweloperzy położyli też większy nacisk na aspekt eksploracji, bowiem tym razem świat nie będzie sztucznie podzielony na odrębne poziomy.

Dark Souls pojawi się na PlayStation 3 i Xboksie 360 w październiku. W naszym kraju dystrybutorem gry jest firma Cenega Poland, która postanowiła wydać ten tytuł tylko w edycji limitowanej.