Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2020, 12:33

autor: Entelarmer

Nowy singiel zespołu LoL-a podbija YouTube. K/DA z własnym minialbumem

W sieci ukazał się nowy singiel K/DA - zespołu muzycznego złożonego z bohaterek League of Legends. Promujący minialbum grupy utwór The Baddest szybko zyskał ogromną popularność w serwisie YouTube.

Nowy singiel zespołu LoL-a podbija YouTube. K/DA z własnym minialbumem - ilustracja #1
Ahri, Evelynn, Akali i Kai’Sa wracają z nowym singlem.

Zgodnie z niedawną obietnicą, wczoraj odbył się przedpremierowy pokaz The Baddest – nowego singla grupy muzycznej K/DA, czyli zespołu złożonego z bohaterek League of Legends. Ponownie usłyszeliśmy Soyeon wraz z Miyeon z zespołu (G)I-DLE w rolach Akali oraz Ahri, ale Madison Beer i Jairę Burns zastąpiły Bea Miller (jako Evelynn) oraz Wolftyla (jako Kai’Sa). W przeciwieństwie do poprzedniego hitu K/DA – Pop/StarsThe Baddest ma więcej wspólnego ze światową muzyką popową aniżeli K-popem, co według studia Riot jest celowym zabiegiem. Efekt możecie sprawdzić na oficjalnym filmiku z tekstem piosenki, który zamieściliśmy poniżej.

Lekka zmiana stylu muzycznego zdecydowanie nie odstraszyła słuchaczy. Po 14 godzinach filmik The Baddest w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 5,5 miliona razy i zebrał prawie 600 tysięcy polubień. Dobrze to wróży promowanemu przez singiel minialbumowi K/DA, mającemu zadebiutować jeszcze w tym roku wraz z oficjalnym teledyskiem The Baddest. Być może przebije on popularnością Pop/Stars, które w ciągu niecałych dwóch lat zdołało dobić do 366 milionów wyświetleń.