Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2020, 13:24

autor: Froozyy

Kobiece gwiazdy LoL-a powracają z nowym singlem

Za kilka dni przedpremierowo ukaże się nowy singiel k-popowej grupy muzycznej K/DA, którą reprezentują bohaterki League of Legends. Najpewniej oznacza to również, że doczekamy się nowej serii skórek oraz występu gwiazd na nadchodzących mistrzostwach świata.

Kobiece gwiazdy LoL-a powracają z nowym singlem - ilustracja #1
Ahri ponownie w K/DA.

Dowiedzieliśmy się, że 27 sierpnia o 21:00 czasu polskiego przedpremierowo ukaże się nowy singiel „The Baddest” grupy muzycznej K/DA, którą do tej pory reprezentowały cztery bohaterki League of Legends – Ahri, Akali, Evelynn oraz Kai’Sa. Taka informacja pojawiła się kilka dni temu na oficjalnym koncie K/DA na Twitterze.

Czym jest K/DA?

K/DA to grupa, którą reprezentują wcześniej wspomniane bohaterki LoL-a, posiadające specjalną serię skórek upodobniających je do piosenkarek muzyki k-pop. Ich pierwszy utwór muzyczny – POP/STARS – powstał w ramach mistrzostw świata 2018 roku i do dzisiaj uzyskał już ponad 360 mln wyświetleń i ponad 4 mln polubień na YouTubie (możecie go obejrzeć poniżej). Głosu LoL-owym piosenkarkom użyczyły wtedy znane muzyczne osobistości – Madison Beer, Jaira Burns, Miyeon i Soyeon.

W K/DA ponownie ujrzymy Ahri oraz Evelynn, aczkolwiek nie wiadomo, czy głosu użyczą im te same piosenkarki co dwa lata temu. Nie ujawniono jeszcze, czy zmienią się pozostałe członkinie zespołu. Warto przypomnieć, że rok temu powstała grupa True Damage, do której przeniosła się Akali, co może oznaczać jej brak w najnowszym wydaniu K/DA.

Nowy utwór muzyczny najprawdopodobniej zwiastuje także kolejne wariacje skórek oraz występ K/DA na zbliżających się mistrzostwach świata. Przypomnijmy, że ta najważniejsza LoL-owa impreza rozpocznie się 25 września i potrwa do 31 października. W ramach wydarzenia firma Riot Games podjęła również współpracę ze Spotify, czego owocem będzie m.in. podcast poświęcony najlepszym zawodnikom oraz historiom z League of Legends.

Kobiece gwiazdy LoL-a powracają z nowym singlem - ilustracja #2
K/DA w 2018 roku.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.