Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 16:25

Nowości w Hitmanie 2, sterowniki AMD Radeon Adrenalin 19.7.4 i inne wieści

Dziś piszemy o nowościach w Hitmanie 2, naprawie problemów z Destiny 2 na komputerach z procesorami Ryzen 3000 oraz nowych sterownikach graficznych od firmy AMD. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowości w Hitmanie 2

Hitman trafił na Syberię. - Nowości w Hitmanie 2, sterowniki AMD Radeon Adrenalin 19.7.4 i inne wieści - wiadomość - 2019-07-30
Hitman trafił na Syberię.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dziś w Hitmanie 2 debiutuje sporo nowości. Przede wszystkim mowa tu o aktualizacji 2.50, która eliminuje szereg problemów oraz doszlifowuje pewne elementy, związane między innymi z interfejsem. Ponadto miłośnicy sieciowego trybu Kontraktów mogą wybrać się do Hawke’s Bay, a fani przebieranek otrzymali z okazji dwudziestolecia istnienia studia IO Interactive trzy stroje nawiązujące do starszych produkcji Duńczyków, o ile najpierw zarejestrowali się na tej stronie.

Co nieco dostały również osoby, które zdecydowały się na dokupienie do Hitmana 2 przepustki sezonowej. Chodzi o nową misję snajperską, zatytułowaną Zbrodnia i kara. Jej akcja toczy się na Syberii, gdzie za pomocą karabinu ICA Druzhina 34 Arctic należy wyeliminować dwa cele i wywołać zamieszki w więzieniu, by ukryć ślady. Więcej szczegółów na temat tego zlecenia, jak i wszystkich dzisiejszych nowości w Hitmanie 2, znajdziecie w tym miejscu.

Nowe stroje w Hitmanie 2 nawiązują do historii studia IO Interactive. - Nowości w Hitmanie 2, sterowniki AMD Radeon Adrenalin 19.7.4 i inne wieści - wiadomość - 2019-07-30
Nowe stroje w Hitmanie 2 nawiązują do historii studia IO Interactive.

Aktualizacja 2.50 powinna być już dostępna na Xboksie One oraz PlayStation 4. Na PC pojawi się ona około godziny 19:00 czasu polskiego.

Poprawka do Ryzenów 3000 umożliwia uruchomienie Destiny 2

Destiny 2 narobiło sporo problemów użytkownikom procesorów AMD Ryzen 3000. - Nowości w Hitmanie 2, sterowniki AMD Radeon Adrenalin 19.7.4 i inne wieści - wiadomość - 2019-07-30
Destiny 2 narobiło sporo problemów użytkownikom procesorów AMD Ryzen 3000.

Na początku bieżącego miesiąca świat obiegła wiadomość, że Destiny 2, czyli kolejna odsłona głośnego cyklu looter shooterów, nie uruchamia się na komputerach z Ryzenami 3000. Studiu Bungie i firmie AMD trochę zajęło rozwiązanie tego problemu, lecz wygląda na to, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. Robert Hallock z ekipy „czerwonych” zamieścił w sieci wersję beta sterowników do rzeczonych procesorów, które umożliwiają zabawę w Destiny 2. Można je ściągnąć z tego miejsca. Miejcie jednak na uwadze fakt, że mogą być one jeszcze dość niestabilne i podczas instalacji zapewne pojawią się błędy, które jednak możecie zignorować. Jak zapewniają użytkownicy Reddita, wszystko działa w porządku.

Sterowniki AMD Radeon Adrenalin 19.7.4

Skoro już jesteśmy przy AMD, firma ta wypuściła ostatnio nowe sterowniki graficzne - Radeon Adrenalin 19.7.4. Naprawiają one tylko jeden błąd – zawieszanie się lub wyrzucanie do pulpitu gry Grand Theft Auto V na komputerach z kartami z serii Radeon RX 5700. Jeśli posiadacie ten problem, możecie je ściągnąć z tej strony. Znajdziecie na niej również listę znanych bugów.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Weakless
 2. Ys IX: Monstrum Nox
 3. Tears of Avia
 4. Once Upon a Coma
 5. We Happy Few: Lightbearer
 6. Heroes of the Storm
 7. ATLAS
 8. Umihara Kawase Fresh!
 9. Savior
 10. Muse Dash
 11. Monstrum II
 12. Kill la Kill: IF

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Muse Dash zwiastun #1
 2. Jupiter Hell premiera we wczesnym dostępie
 3. GreedFall dziennik dewelopera #2 - Wykuwanie przygody
 4. Greak: Memories of Azur zwiastun #1
 5. Eagle Island zwiastun #1
 6. Death Stranding Heartman
 7. Control zwiastun fabularny
 8. Break the Game zwiastun #1
 9. Blair Witch zwiastun rozgrywki #1
 10. Alaskan Truck Simulator zwiastun #2

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej