Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2019, 15:20

autor: AlexB

Lipcowe nowości w Hitmanie 2, serwery offline Need for Speed World i inne wieści

Dziś piszemy o lipcowych nowościach w Hitmanie 2, serwerach offline Need for Speed World oraz premierze Doom Reborn w wersji 1.61. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Lipcowe nowości w Hitmanie 2

Duńskie studio IO Interactive kontynuuje wsparcie dla Hitmana 2. Oto, czego możemy spodziewać się w najnowszej odsłonie przygód słynnego łysego płatnego zabójcy w bieżącym miesiącu, którego główną tematyką jest muzyka.

 1. 4 lipca – Eskalacja – tym razem bohaterowi przyjdzie wyeliminować muzyków. Wyzwanie to sprawdzi szereg jego umiejętności, od sprawnego strzelania po wiedzę o materiałach wybuchowych.
 2. 11 lipca – Paczka wyzwań – jako członek zespołu muzycznego traficie na mapę Santa Fortuna, gdzie będziecie musieli sprostać pięciu wyzwaniom. Gdy Wam się powiedzie, odblokujecie specjalny przedmiot – skrzypce.
 3. 18 lipca – Polecane Kontrakty – tego dnia w grze pojawią się misje wymyślone przez społeczność. Swoje pomysły możecie dodawać w tym wątku na oficjalnej stronie tytułu. Musicie jednak pamiętać, żeby były one związane z tematem przewodnim miesiąca, czyli muzyką. Macie czas do 15 lipca.
 4. 19 lipca – Nieuchwytny cel – jeśli jesteście posiadaczami Legacy Packa, wówczas będziecie mogli przez 10 dni zapolować na niejakiego Badboya. Znajdziecie go na mapie Sapienza.
 5. 25 lipca – Eskalacja – ponownie przeniesiecie się na mapę Santa Fortuna. Tym razem Waszym celem będzie wysadzenie pewnych rzeczy. W nagrodę otrzymacie letni strój.
 6. 30 lipca – na dobre zakończenie miesiąca miłośnicy Hitmana 2 otrzymają sporo zawartości. Po pierwsze, posiadacze przepustki sezonowej będą mogli zagrać w nową misję snajperską, w ramach której wybiorą się na mroźną Syberię. Po drugie, wszystkie osoby, które zarejestrują się na tej stronie, otrzymają za darmo specjalne stroje. Po trzecie, w ramach trybu Kontraktów będzie można odwiedzić Hawke's Bay. W końcu po czwarte, tytuł doczeka się kolejnej aktualizacji. Szczegóły na jej temat zostaną podane wkrótce.

Więcej o nowościach, które niedługo pojawią się w Hitmanie 2, znajdziecie w tym miejscu.

Serwery offline Need for Speed World

Znajdą się osoby, które z pewnością ucieszy perspektywa powrotu do Need for Speed World. - Lipcowe nowości w Hitmanie 2, serwery offline Need for Speed World i inne wieści - wiadomość - 2019-07-04
Znajdą się osoby, które z pewnością ucieszy perspektywa powrotu do Need for Speed World.

Minęły niemal cztery lata, odkąd firma Electronic Arts zdecydowała się na wyłączenie serwerów Need for Speed World. Jednak wciąż istnieją gracze, który z chęcią wróciliby do tej sieciowej odsłony popularnego cyklu gier wyścigowych. To właśnie dla nich duet modderów berkay2578 i Nilzao przygotowali serwery offline, dzięki którym bez większych przeszkód można ponownie bawić się w produkcji. Miejcie jednak na uwadze fakt, że nie będzie działał sklep z kartami, osiągnięcia oraz lokalny i internetowy multiplayer.

Serwery offline Need For Speed World można ściągnąć z tej strony. Pamiętajcie jednak, że niezbędna jest najnowsza wersja oprogramowania Java. Dokładne instrukcje, jak zainstalować modyfikację, znajdziecie w tym miejscu.

Premiera wersji 1.61 Doom Reborn

Doom Reborn to ambitny projekt. - Lipcowe nowości w Hitmanie 2, serwery offline Need for Speed World i inne wieści - wiadomość - 2019-07-04
Doom Reborn to ambitny projekt.

W sieci zadebiutowała wersja 1.61 Doom Reborn. Jest to pre-beta ambitnego projektu autorstwa zespołu pod przewodnictwem moddera o pseudonimie gamehacker, którego celem jest przeniesienie pierwszej i drugiej części popularnego cyklu strzelanek Doom na znany z „trójki” silnik Id Tech 4. Najnowsze wydanie nie posiada jeszcze wszystkich elementów zaplanowanych przez twórców, lecz wraz z nim produkcja stała się samodzielna, czyli nie wymaga ona instalacji na dysku żadnych innych gier.

Doom Reborn w wersji 1.61 można ściągnąć klikając tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Warsaw
 2. Super Cane Magic ZERO
 3. Stranded Sails: Explorers of the Cursed Islands
 4. NHL 20
 5. Phantom: Covert Ops
 6. One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Dr. Mario World zwiastun #1
 2. Tiny Metal: Full Metal Rumble zwiastun #1
 3. The Elder Scrolls: Legends - Księżyce Elsweyr E3 2019 trailer
 4. Potyczki taktyczne zwiastun #1
 5. Sky: Children of the Light E3 2019 trailer
 6. Phantom: Covert Ops zwiastun #1
 7. Paranoia: Happiness is Mandatory zwiastun rozgrywki #1
 8. Gloomhaven zwiastun #1
 9. Genesis Noir E3 2019 trailer
 10. Fire Emblem: Three Houses E3 2019 trailer
 11. Esports Life Tycoon zwiastun na premierę
 12. El Hijo E3 2019 trailer
 13. Desperados III zwiastun zamkniętej bety
 14. Daemon X Machina E3 2019 trailer
 15. Bear With Me: The Lost Robots zwiastun #1