Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCSwitchPS4XONE
Okładka Super Cane Magic ZERO (PC)

Super Cane Magic ZERO

Super Cane Magic ZERO to gra z gatunku action RPG, charakteryzująca się dużą dozą humoru oraz swobodą w zakresie oferowanej rozgrywki.

RPG | fantasy | 2D | humorystyczne | multiplayer | na 2 osoby | top-down | indie | kooperacja | RPG akcji | podzielony/wspólny ekran

Okładka Super Cane Magic ZERO (PC)

data premiery gry:

anulowana

XONE

30maj2019

Switch PC PS4

Super Cane Magic ZERO na PS4, PC itd. to humorystyczna, prześmiewcza gra action RPG w realiach fantasy, w której stereotypy stawiane są na głowie, a żarty czają się niemal za każdym rogiem. Za stworzenie tej produkcji odpowiada znane m.in. z Relive Studio Evil.

Fabuła

Świat WOTF jest w niebezpieczeństwie. By go uratować, musisz wcielić się w postać wybraną z szerokiej plejady różnorakich dziwaków. Znajdź psa, napraw Internet, zjadaj bomby i zabijaj warzywa – ot, po prostu kolejny dzień w życiu bohatera.

Mechanika

Super Cane Magic ZERO na PS4, PC itd. jest typowym przedstawicielem gatunku action RPG. Oznacza to, że w grze przemierzamy lokacje, zabijamy potwory, omijamy pułapki, znajdujemy przedmioty (w tym te rzadkie i potężne – najczęściej śmieszne i pokręcone) i zdobywamy doświadczenie, które jest nam potrzebne do nabywania nowych umiejętności. System rozwoju postaci jest oparty o wyjątkową dla Super Cane Magic ZERO mechanikę tzw. wierzeń. Do dyspozycji gracza oddanych zostało kilkanaście odmiennych postaci, posiadających przezabawne umiejętności pokroju np. wzywania wybuchowego bekonu.

Super Cane Magic ZERO oferuje kilkadziesiąt poziomów, przy czym niektóre z nich są uważnie zaprojektowanymi, pełnymi tajemnic lochami, zaś inne dużymi, otwartymi lokacjami, które możemy swobodnie eksplorować.

Tryby gry

W produkcję Studio Evil możemy grać samotnie albo w kooperacji z trzema innymi osobami (lokalnie, na jednym ekranie). Gra oferuje również arenę do pojedynków PvP (Player vs. Player, pol. „Gracz kontra Gracz”).

Kwestie techniczne

Super Cane Magic ZERO w wersji na PS4, PC itd. ma dwuwymiarową oprawę graficzną, która przypomina trochę kreskówkę. Zastosowane barwy są wyraziste i często kontrastujące, dzięki czemu obraz prezentowany graczom jest klarowny i umożliwia łatwe orientowanie się w świecie gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Gry podobne do Super Cane Magic ZERO

Klasyfikacja PEGI Super Cane Magic ZERO

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Super Cane Magic ZERO

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 8 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9800 lub lepsza, 2250 MB HDD, Windows 7/8/8.1/10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 128 MB Intel HD 5000 lub lepsza, 2250 MB HDD, Windows 7/8/8.1/10

PC
PS4
XONE
Switch