Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 lipca 2019, 16:43

autor: Vergil

Overcooked od dziś za darmo w Epic Games Store

Od dzisiaj do 11 lipca klienci Epic Games Store mogą zdobyć za darmo grę Overcooked, opracowaną przede wszystkim z myślą o multiplayerowej zabawie. Poza tym firma Epic Games ujawniła, jaka produkcja będzie na nas czekać za tydzień.

Aktualizacja:

Overcooked jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. W dniach 11-18 lipca pobierzemy natomiast grę Torchlight.

Dzisiaj w ofercie Epic Games Store pojawi się następna produkcja, którą przez tydzień będzie można zdobyć za darmo. Mowa o Overcooked, czyli oryginalnej grze akcji opracowanej przede wszystkim z myślą o multiplayerowej zabawie. Promocja wystartuje około 17:00 polskiego czasu, a potrwa do 11 lipca.

  1. Overcooked w Epic Games Store
Kanapowy tryb multiplayer czyni Overcooked świetną grą imprezową. - Overcooked od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-07-05
Kanapowy tryb multiplayer czyni Overcooked świetną grą imprezową.

Rozgrywka w Overcooked polega na przygotowywaniu potraw, a dokładnie – dostarczaniu wymaganych składników do odpowiednich miejsc w kuchni. Choć na papierze nie wydaje się to szczególnie trudne, cechą omawianego tytułu jest wysoki poziom trudności, potęgowany przez szybkie tempo zmagań, a także liczne pułapki oraz inne przeszkody, które potrafią napsuć kucharzom (a co za tym idzie – nam) sporo krwi. Warto odnotować, że obecny tutaj, lokalny tryb multiplayer pozwala zarówno na współpracę z maksymalnie trzema osobami, jak i na rywalizację w ramach rozmaitych wyzwań.

Zanim darmowe Overcooked pojawi się w Epic Games Store, wciąż można zdobyć grę Last Day of June. Poza tym przypominamy, że kolejne darmowe produkcje będą pojawiać się w sklepie twórców Fortnite'a co tydzień aż do końca roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overcooked