Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 lipca 2019, 16:43

autor: Vergil

Overcooked od dziś za darmo w Epic Games Store

Od dzisiaj do 11 lipca klienci Epic Games Store mogą zdobyć za darmo grę Overcooked, opracowaną przede wszystkim z myślą o multiplayerowej zabawie. Poza tym firma Epic Games ujawniła, jaka produkcja będzie na nas czekać za tydzień.

Aktualizacja:

Overcooked jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. W dniach 11-18 lipca pobierzemy natomiast grę Torchlight.

Dzisiaj w ofercie Epic Games Store pojawi się następna produkcja, którą przez tydzień będzie można zdobyć za darmo. Mowa o Overcooked, czyli oryginalnej grze akcji opracowanej przede wszystkim z myślą o multiplayerowej zabawie. Promocja wystartuje około 17:00 polskiego czasu, a potrwa do 11 lipca.

  1. Overcooked w Epic Games Store
Kanapowy tryb multiplayer czyni Overcooked świetną grą imprezową. - Overcooked od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-07-05
Kanapowy tryb multiplayer czyni Overcooked świetną grą imprezową.

Rozgrywka w Overcooked polega na przygotowywaniu potraw, a dokładnie – dostarczaniu wymaganych składników do odpowiednich miejsc w kuchni. Choć na papierze nie wydaje się to szczególnie trudne, cechą omawianego tytułu jest wysoki poziom trudności, potęgowany przez szybkie tempo zmagań, a także liczne pułapki oraz inne przeszkody, które potrafią napsuć kucharzom (a co za tym idzie – nam) sporo krwi. Warto odnotować, że obecny tutaj, lokalny tryb multiplayer pozwala zarówno na współpracę z maksymalnie trzema osobami, jak i na rywalizację w ramach rozmaitych wyzwań.

Zanim darmowe Overcooked pojawi się w Epic Games Store, wciąż można zdobyć grę Last Day of June. Poza tym przypominamy, że kolejne darmowe produkcje będą pojawiać się w sklepie twórców Fortnite'a co tydzień aż do końca roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overcooked
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overcooked

Overcooked