Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 czerwca 2019, 16:42

autor: "Vergil"

Last Day of June od dziś za darmo w Epic Games Store

Dzisiaj w Epic Games Store pojawiła się następna darmowa produkcja, czyli chwytająca za serce przygodówka pod tytułem Last Day of June. Dowiedzieliśmy się również, jaka gra będzie na nas czekać 4 lipca.

Last Day of June jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. W dniach 4-11 lipca gracze będą mogli natomiast zdobyć popularne Overcooked.

Około 17:00 polskiego czasu w Epic Games Store pojawi się kolejna produkcja, którą będzie można zdobyć za darmo. Tym razem mowa o poruszającej przygodówce Last Day of June, opracowanej przez studio Ovosonico. Promocja potrwa przez tydzień, a dobiegnie końca 4 lipca.

  1. Last Day of June w Epic Games Store
Niech Was nie zwiedzie kolorowa grafika – Last Day of June naprawdę potrafi wzruszyć. - Last Day of June od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-06-27
Niech Was nie zwiedzie kolorowa grafika – Last Day of June naprawdę potrafi wzruszyć.

W grze Last Day of June wcielamy się w Carla, którego ukochana – June – zginęła w wypadku samochodowym. Pewnego dnia protagonista odkrywa jednak, że używając obrazów namalowanych przez swoją wybrankę, może przenosić się w czasie. Od tej pory nasz podopieczny próbuje pokierować wydarzeniami w taki sposób, by uratować swoją drugą połówkę.

Nie jest to jednak łatwe, gdyż rozwiązując proste łamigłówki i dokonując rozmaitych wyborów, Carl często pada ofiarą nieprzemyślanych decyzji, które wywołują nieprzewidziane, przykre konsekwencje. Oprócz chwytającej za serce opowieści, Last Day of June zwraca uwagę za sprawą barwnej grafiki utrzymanej w niezwykle oryginalnej stylistyce.

Korzystając z okazji, przypominamy, że nim Last Day of June zostanie udostępnione w Epic Games Store, wciąż można zdobyć grę Rebel Galaxy. Warto również odnotować, że zgodnie z niedawną obietnicą, do końca roku darmowe produkcje będą pojawiać się w tym sklepie co tydzień.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Last Day of June