Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 czerwca 2019, 16:43

autor: Froozyy

Rebel Galaxy od dziś za darmo w Epic Games Store

Od dziś w Epic Games Store będzie można za darmo dostać kosmiczne RPG od studia Double Damage Games. Możliwość odebrania produkcji pojawi się o godzinie 17:00 i zniknie po tygodniu.

Rebel Galaxy za darmo w Epic Games Store. - Rebel Galaxy od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-06-20
Rebel Galaxy za darmo w Epic Games Store.

Kolejna darmowa produkcja od Epic Games będzie dzisiaj do odebrania za darmo w Epic Games Store od godziny 17:00. Rebel Galaxy to kosmiczne RPG wzbogacone elementami zręcznościowymi i strategicznymi od studia Double Damage Games. Niedawno firma zmieniła politykę i zamiast na dwa tygodnie udostępnia darmowe gry tylko na tydzień. Kolejnym tytułem, który trafi na listę prezentów, będzie przygodówka Last Day of June od studia Ovosonico.

Rebel Galaxy oferuje pęłną swobodę w eksploracji galaktyki, podczas której zmierzymy się z piratami, zbadamy anomalie lub też zawrzemy przyjaźnie z kosmitami. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy w grze wcielili się w łobuzerskiego dobroczyńcę, sprytnego kosmicznego handlarza czy też żądnego władzy korsarza. Świat gry jest zamieszkiwany przez wiele interesujących ras i postaci, z którymi możemy prowadzić bogate interakcje. Na uwagę zasługuje również dobry system walki, dzięki czemu gwiezdne starcia nie ograniczają się do monotonnego klikania na sylwetki wrogich jednostek.

Warto również wspomnieć, że w produkcji jest prequel kosmicznej strzelanki – Rebel Galaxy Outlaw. Poznamy w nim wydarzenia dziejące się 34 lata przed oryginalną częścią. Wcielimy się w Juno Markev – wyjętą spod sprawa przemytniczkę, która planowała rozpocząć nowe życie, jednak wydarzenia zmusiły ją do powrotu na drogę występku. Premiera nowej części gry planowana jest na 2019 rok i będzie dostępna na PC oraz konsolach PS4 i Nintendo Switch.