Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 czerwca 2019, 11:07

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Epic Games Store – darmowe gry co tydzień do końca roku

W Epic Games Store darmowe gry będą pojawiać się co tydzień aż do końca roku, a nie jak pierwotnie planowano – do końca wyprzedaży Epic Mega Sale. Poza tym firma opublikowała materiał wideo, na którym chwali się swoimi tytułami ekskluzywnymi.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Firma Epic Games poinformowała, że wydłuża do końca 2019 roku okres, w którym w ofercie sklepu Epic Games Store nowe darmowe tytuły będą pojawiać się co tydzień. Początkowo bowiem owa akcja miała potrwać do jutra, kiedy to zakończy się trwająca niemal miesiąc wyprzedaż Epic Mega Sale, po czym branżowy gigant miał powrócić do swojego standardowego modelu oddawania w ręce graczy kolejnych darmowych produkcji co dwa tygodnie. Przypomnijmy, że obecnie na zdobycie czeka gra Kingdom: New Lands, a jutro jej miejsce zajmie popularne Enter the Gungeon.

Pomimo że gracze lubiący takie podarunki powinni się cieszyć, bo oznacza to, że do końca roku mogą zdobyć dwa razy więcej darmowych gier niż początkowo było w planach, będą także musieli zachować znacznie większą czujność niż dotychczas – wszak na dodanie każdego „prezentu” do swojej biblioteki otrzymają o połowę mniej czasu.

Do końca 2019 roku firma Epic Games Store odda w ręce graczy dwa razy więcej darmowych gier, niż pierwotnie zakładała. - Epic Games Store – darmowe gry co tydzień do końca roku - wiadomość - 2019-06-12
Do końca 2019 roku firma Epic Games Store odda w ręce graczy dwa razy więcej darmowych gier, niż pierwotnie zakładała.

Warto jeszcze wspomnieć, że firma Epic Games opublikowała materiał wideo, na którym prezentuje produkcje, które zadebiutują jako tytuły ekskluzywne dla jej platformy. Mowa między innymi o grach Shenmue III, Borderlands 3, Ancestors: The Humankind Odyssey, The Pathless, Rune II, Chivalry 2 oraz Auto Chess. Oczywiście poza nimi w Epic Games Store pojawią się również „multiplatformowe” tytuły (kupimy je także na Steamie lub na przykład GOG.com), jak choćby Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 czy Cyberpunk 2077.

  1. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa