Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 czerwca 2019, 17:07

autor: "Vergil"

Kingdom: New Lands od dziś za darmo w Epic Games Store (aktualizacja)

Od dzisiaj klienci Epic Games Store mogą zdobyć za darmo następną produkcję. Tym razem padło na Kingdom: New Lands, czyli minimalistyczną strategię z 2016 roku. Wiemy też, jaki tytuł dostaniemy bezpłatnie za tydzień.

Kingdom: New Lands jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. W dniach 13-20 czerwca ze sklepu twórców Fortnite’a pobierzemy natomiast grę Enter The Gungeon.

Dzisiaj w Epic Games Store zostanie udostępniona za darmo następna produkcja. Mowa o grze Kingdom: New Lands, którą będzie można dodać do swojej biblioteki około 17:00 polskiego czasu. Promocja potrwa przez tydzień, a więc do 13 czerwca.

  1. Kingdom: New Lands w Epic Games Store
Pomimo swojej prostoty pixelartowa grafika gry Kingdom: New Lands może się podobać. - Kingdom: New Lands od dziś za darmo w Epic Games Store (aktualizacja) - wiadomość - 2019-06-06
Pomimo swojej prostoty pixelartowa grafika gry Kingdom: New Lands może się podobać.

Kingdom: New Lands to minimalistyczna gra strategiczna, w której akcję ukazano z boku. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad królem przemierzającym konno malowniczą krainę. Za dnia naszym zadaniem jest zjednywanie sobie poddanych, rozwój i rozbudowa królestwa oraz poszerzanie swojej strefy wpływów. Nocą natomiast należące do nas tereny są atakowane przez hordy adwersarzy, a my musimy dołożyć starań, by nie udało im się położyć swoich brudnych łapsk na naszej koronie.

Warto odnotować, że New Lands to ulepszona wersja wydanej w 2015 roku gry Kingdom (obecnie znanej jako Kingdom Classic). Na tle pierwowzoru tytuł wyróżnia się za sprawą szeregu usprawnień i nowości (jak choćby zmienne pory roku czy znacznie większe tereny do eksploracji), które zaimplementowano w oparciu o sugestie fanów. Poza tym w toku przygody w tej wersji gry musimy odnaleźć wrak statku i zrekonstruować go, by na jego pokładzie dopłynąć do kolejnej krainy; tam natomiast cała zabawa rozpoczyna się w zasadzie od początku.

Korzystając z okazji, przypominamy, że nim Kingdom: New Lands zostanie udostępnione w Epic Games Store, wciąż jeszcze można zdobyć za darmo grę City of Brass. Poza tym należy wspomnieć, że w sklepie twórców Fortnite'a trwa wyprzedaż Epic Mega Sale, która dobiegnie końca 13 czerwca.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Kingdom