Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 czerwca 2019, 17:07

autor: Vergil

Kingdom: New Lands od dziś za darmo w Epic Games Store (aktualizacja)

Od dzisiaj klienci Epic Games Store mogą zdobyć za darmo następną produkcję. Tym razem padło na Kingdom: New Lands, czyli minimalistyczną strategię z 2016 roku. Wiemy też, jaki tytuł dostaniemy bezpłatnie za tydzień.

Kingdom: New Lands jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. W dniach 13-20 czerwca ze sklepu twórców Fortnite’a pobierzemy natomiast grę Enter The Gungeon.

Dzisiaj w Epic Games Store zostanie udostępniona za darmo następna produkcja. Mowa o grze Kingdom: New Lands, którą będzie można dodać do swojej biblioteki około 17:00 polskiego czasu. Promocja potrwa przez tydzień, a więc do 13 czerwca.

  1. Kingdom: New Lands w Epic Games Store
Pomimo swojej prostoty pixelartowa grafika gry Kingdom: New Lands może się podobać. - Kingdom: New Lands od dziś za darmo w Epic Games Store (aktualizacja) - wiadomość - 2019-06-06
Pomimo swojej prostoty pixelartowa grafika gry Kingdom: New Lands może się podobać.

Kingdom: New Lands to minimalistyczna gra strategiczna, w której akcję ukazano z boku. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad królem przemierzającym konno malowniczą krainę. Za dnia naszym zadaniem jest zjednywanie sobie poddanych, rozwój i rozbudowa królestwa oraz poszerzanie swojej strefy wpływów. Nocą natomiast należące do nas tereny są atakowane przez hordy adwersarzy, a my musimy dołożyć starań, by nie udało im się położyć swoich brudnych łapsk na naszej koronie.

Warto odnotować, że New Lands to ulepszona wersja wydanej w 2015 roku gry Kingdom (obecnie znanej jako Kingdom Classic). Na tle pierwowzoru tytuł wyróżnia się za sprawą szeregu usprawnień i nowości (jak choćby zmienne pory roku czy znacznie większe tereny do eksploracji), które zaimplementowano w oparciu o sugestie fanów. Poza tym w toku przygody w tej wersji gry musimy odnaleźć wrak statku i zrekonstruować go, by na jego pokładzie dopłynąć do kolejnej krainy; tam natomiast cała zabawa rozpoczyna się w zasadzie od początku.

Korzystając z okazji, przypominamy, że nim Kingdom: New Lands zostanie udostępnione w Epic Games Store, wciąż jeszcze można zdobyć za darmo grę City of Brass. Poza tym należy wspomnieć, że w sklepie twórców Fortnite'a trwa wyprzedaż Epic Mega Sale, która dobiegnie końca 13 czerwca.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Kingdom
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kingdom: New Lands

Kingdom: New Lands