Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 maja 2019, 15:30

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

City of Brass od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

Od dziś w Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo pierwszoosobową grę akcji inspirowaną baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy – City of Brass od studia Uppercut Games. Produkcja zostanie udostępniona o godzinie 17:00.

Aktualizacja

City of Brass zostało udostępnione w Epic Games Store. Równocześnie poznaliśmy tytuł, który stanie się kolejnym prezentem. Będzie to minimalistyczna, oldskulowa strategia 2D od deweloperów noio oraz Licorice – Kingdom: New Lands. Produkcję będzie można dodać do swojej biblioteki gier w dniach 6-13 czerwca.

Oryginalna wiadomość

City of Brass będzie dostępne za darmo do 6 czerwca. - City of Brass od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja] - wiadomość - 2019-05-30
City of Brass będzie dostępne za darmo do 6 czerwca.

Firma Epic Games przedstawiła kolejną produkcję, którą w najbliższym czasie będzie można pobrać za darmo z Epic Games Store. Tym razem promocją została objęta pierwszoosobowa gra akcji City of Brass, stworzona przez studio Uppercut Games. Tytuł powinien zostać udostępniony około godziny 17:00 i będzie można dodać go do swojej biblioteki przez tydzień, czyli do 6 czerwca.

City of Brass jest inspirowane baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy. Gracz wciela się w uzbrojonego w bułat i bicz bohatera, który przemierza losowo wygenerowane poziomy (dostępny jest przy tym szereg modyfikatorów, dzięki którym możemy utrudnić rozgrywkę) i rozprawia się z kolejnymi przeciwnikami. W czasie zabawy natrafiamy również na dżinnów, od których kupujemy lepszy ekwipunek. Śmiałkowie mogą nawet poprosić o spełnienie życzenia…

Pamiętajcie, że przez najbliższe parę godzin nadal możecie zdobyć darmową kopię gry przygodowo-zręcznościowej Rime. Warto też przypomnieć o wyprzedaży trwającej na platformie Epic Games Store – przecenami objęto wiele atrakcyjnych tytułów, takich jak Ashen, World War Z, Outward czy Metro Exodus.

  1. City of Brass – strona oficjalna
  2. Uppercut Games – strona oficjalna
  3. Epic Games Store – strona oficjalna