Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 17:41

autor: Vergil

Zinedine Zidane na okładce FIFA 20 Ultimate Edition

Firma EA Sports poinformowała, że Zinedine Zidane został „twarzą” Edycji Ultimate gry FIFA 20. Trener Realu Madryt dołączył do Edena Hazarda i Virgila Van Dijka, których zobaczymy na pudełkach Edycji Standardowej i Edycji Mistrzowskiej.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że na okładkach dwóch edycji gry FIFA 20 (Standardowej i Mistrzowskiej) zobaczymy Edena Hazarda z Realu Madryt i Virgila Van Dijka z Liverpoolu. Dzisiaj natomiast za pośrednictwem twitterowego profilu PlayStation Europe dowiedzieliśmy się, że „twarzą” Edycji Ultimate został Zinedine Zidane.

W tym momencie należy odnotować, że mowa o zawodniku, z którym Francja zdobyła tytuł Mistrza Świata w 1998 roku, a dwa lata później – Mistrza Europy. Poza tym sam Zidane może się pochwalić mianem najlepszego zawodnika Mistrzostw Świata 2006; jest także laureatem Złotej Piłki (1998). Cztery lata po zakończeniu kariery zaczął natomiast stawiać pierwsze kroki jako trener, a obecnie sprawuje pieczę nad Realem Madryt. Prowadzona przez niego drużyna odnosi kolejne sukcesy – w 2016 roku zdobyła puchar Ligi Mistrzów, który obroniła w następnych dwóch sezonach.

Co zaś tyczy się samej FIFA-y 20 w Edycji Ultimate – wyceniono ją na 429 zł (PlayStation Store, Microsoft Store) lub 379 zł (Origin). Osoby, które złożą na nią zamówienie przedpremierowe przed 5 sierpnia, otrzymają dodatki w postaci:

  1. niewymiennego piłkarza „Obiecujące transfery” w FUT 20;
  2. możliwości rozpoczęcia zabawy na 3 dni przed premierą;
  3. do dwudziestu czterech paczek rzadkich kart (dwie na tydzień przez trzy miesiące);
  4. ikony do wypożyczenia na pięć meczów w FUT (do wyboru jedna z pięciu ikon);
  5. wyjątkowych strojów FUT.
Do premiery gry FIFA 20 pozostały niecałe dwa miesiące. - Zinedine Zidane na okładce FIFA 20 Ultimate Edition - wiadomość - 2019-07-30
Do premiery gry FIFA 20 pozostały niecałe dwa miesiące.

Na koniec przypomnijmy, że FIFA 20 zmierza na komputery osobiste (pod tym adresem znajdziecie wymagania sprzętowe), PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch; w Polsce tytuł doczeka się pełnej lokalizacji. Wśród nowości wprowadzonych przez twórców w tej odsłonie cyklu prym wiodą liczne zmiany w Wirtualnych klubach oraz możliwość udzielania bramkarzom instrukcji taktycznych.

  1. FIFA 20 – oficjalna strona internetowa