Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 16:15

autor: AlexB

Nowości w Battlefront II, wymagania Battlefielda V i inne wieści

Dziś piszemy o ciągu dalszym sezonu z Hanem Solo w Star Wars: Battlefront II, zapowiedzi tegorocznej edycji The Game Awards, opóźnieniu Crackdown 3 oraz nieaktualnych wymaganiach sprzętowych Battlefielda V. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowości w Star Wars: Battlefront II

16 maja, przy okazji premiery najnowszego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen, w grze Star Wars: Battlefront II rozpoczął się sezon z Hanem Solo. Tego dnia w produkcji studia DICE pojawiła się nowa mapa, tryb zabawy i skórki postaci. To jednak nie koniec atrakcji. Już 12 czerwca w tytule zadebiutują kolejne niespodzianki, tematycznie związane z najsłynniejszym przemytnikiem galaktyki. Pierwszą z nich jest kopalnia coaxium na Kessel - zupełnie świeża plansza, na której będzie można rywalizować w Potyczkach, Zmaganiach bohaterów, Bohaterach i złoczyńcach i Konwoju. Ten ostatni tryb pojawi się wraz z nadchodzącą aktualizacją i powinien być znany miłośnikom poprzedniej części gry. W jego ramach grupa infiltrująca musi zdobyć i uciec z drogocennym ładunkiem, odpierając jednocześnie siły wroga. Deweloperzy nie zapomnieli również o osobach lubujących się w kosmetyce. Na nich od 12 czerwca czekać będą niespotykane dotąd skórki dla Hana Solo, Chewbakki oraz Lando Calrissiana.

Zapowiedź The Game Awards 2018

Gala The Game Awards tradycyjnie odbędzie się w grudniu. - Nowości w Battlefront II, wymagania Battlefielda V i inne wieści - wiadomość - 2018-06-07
Gala The Game Awards tradycyjnie odbędzie się w grudniu.

The Game Awards są jednymi z najbardziej prestiżowych nagród branżowych. Gala ich rozdania jest z niecierpliwością wyczekiwana przez wielu graczy na całym świecie. Nie chodzi jedynie o chęć poznania najlepszych tytułów mijających dwunastu miesięcy według ekspertów i przedstawicieli producentów oraz wydawców. Tradycją jest już to, że podczas tej imprezy pojawiają się zapowiedzi i zwiastuny nadchodzących produkcji. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Jak zdradził na Twitterze Geoff Keighley, gospodarz całego wydarzenia, odbędzie się ona 6 grudnia. Dla osób mających ochotę wybrać się do Los Angeles, by osobiście wziąć udział w gali, jutro na stronie Axs.com rozpocznie się sprzedaż biletów.

Kiedy premiera Crackdown 3?

Zamieszania z datą premiery Crackdown 3 ciąg dalszy. Ta zapowiedziana niemal cztery lata temu kolejna odsłona cyklu sandboksów akcji od Reagent Games i Microsoft Studios początkowo miała pojawić się na rynku latem 2016 roku. Później debiut przesunięto kolejno na listopad 2017 i wiosnę 2018 roku. Jak raczej nietrudno się domyślić, ten ostatni termin również okazał się nierealny. Kiedy zatem będziemy mieli okazję zagrać w Crackdown 3? Jak podaje serwis Kotaku powołując się na dwa anonimowe źródła zbliżone do producentów, tytuł ujrzy światło dzienne dopiero w 2019 roku. Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone. Na jakiekolwiek konkrety na ten temat musimy poczekać prawdopodobnie do targów E3.

Wymagania Battlefielda V

Informacje o wymaganiach sprzętowych Battlefielda V okazały się przedwczesne. - Nowości w Battlefront II, wymagania Battlefielda V i inne wieści - wiadomość - 2018-06-07
Informacje o wymaganiach sprzętowych Battlefielda V okazały się przedwczesne.

Dwa tygodnie temu, tuż po oficjalnej prezentacji, na platformie Origin pojawiły się minimalne wymagania sprzętowe gry Battlefield V. Dla wielu wydawały się one dość podejrzane. Jak się okazało, nie bez przyczyny. Dan Mitre, specjalista od kontaktów ze społecznością w firmie Electronic Arts, napisał na Twitterze, że specyfikacja, która była widoczna na karcie produktu, stanowiła jedynie placeholder. Oficjalne wymagania Battlefielda V nie są zatem na razie znane. Mitre przeprosił za zamieszanie. Więcej informacji na temat kwestii sprzętowych związanych z najnowszą odsłoną popularnej serii strzelanek FPP powinno pojawić się wkrótce.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: