Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 15:40

autor: "Vergil"

Zapowiedź Watch Dogs 3 tuż za rogiem?

Watch Dogs 3 może być jedną z produkcji, z których zapowiedzią Ubisoft czeka na tegoroczną konferencję podczas targów E3. Tytuł znalazł się w ofercie jednego z austriackich sklepów, a jego premiera ma się podobno odbyć jeszcze w tym roku.

Sklepy handlujące grami wideo mają to do siebie, że często spieszą się z dodawaniem do swoich ofert jeszcze niezapowiedzianych produkcji. Choć nie brakuje zwyczajnych pomyłek, zazwyczaj takie „wycieki” są niedługo później potwierdzane przez wydawców (jak miało to miejsce choćby w przypadku gry RAGE 2). Istnieje szansa, że podobny los spotka trzecią odsłonę cyklu Watch Dogs, która pojawiła się na liście produktów sprzedawanych przez austriacki Gameware.

Według informacji znajdujących się pod tym adresem, tytuł miałby zadebiutować jeszcze w tym roku, a zmierza na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Z uwagi na fakt, że o tym, iż Watch Dogs 3 faktycznie powstaje, dochodzą nas słuchy od dłuższego czasu, można zaryzykować stwierdzenie, że w istocie coś jest na rzeczy. Inna sprawa, że sklep niedysponujący oficjalnym logotypem gry raczej nie porywałby się na próbę stworzenia jego własnej wersji; z drugiej strony logo, które widzimy w ofercie Gameware, odrobinę za bardzo przypomina to, które zdobiło materiały promujące drugą część serii.

Pomyłka, czy faktycznie coś jest na rzeczy? Ostateczną odpowiedź na to pytanie przyniosą zapewne tegoroczne targi E3. - Zapowiedź Watch Dogs 3 tuż za rogiem? - wiadomość - 2018-06-07
Pomyłka, czy faktycznie coś jest na rzeczy? Ostateczną odpowiedź na to pytanie przyniosą zapewne tegoroczne targi E3.

Firma Ubisoft jeszcze nie odniosła się do powyższych rewelacji, aczkolwiek 11 czerwca o 22:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Ubisoftu na targach E3 – wówczas przekonamy się, czy Watch Dogs 3 znajdzie się pośród dotąd skrzętnie skrywanych przez niego kart.

Poszlaki

Przypomnijmy, że w maju francuski wydawca potwierdził, iż w Los Angeles pokaże światu niezapowiedziany jeszcze tytuł klasy AAA, który będzie głównym elementem jego katalogu przygotowanego na bieżący rok. Dotychczas sporo mówiło się o kolejnym Splinter Cellu, jednak już w lutym zeszłego roku twórcy Watch Dogs 2 wypuścili łatkę do tej produkcji, która dodawała między innymi nowe zakończenie; a to zdawało się sugerować, że jej kontynuacja zabierze nas w podróż do Londynu.

Kolejne poszlaki pochodzą natomiast z kwietnia 2018 roku, kiedy to wydawca pozwolił graczom zhakować klienta Uplay w ramach żartu primaaprilisowego, a po kilku dniach umieścił na oficjalnym twitterowym profilu Watch Dogs 2 enigmatyczny komunikat o treści „To wszystko”, co z kolei może stanowić nawiązanie do motta serii, brzmiącego „Wszystko jest połączone”. Jakby tego było mało, wirtualny asystent stworzony przez Ubisoft twierdził wówczas, że już „grał we wczesną wersję Watch Dogs 3”, która prezentowała się solidnie, a jej twórcy mieliby w niej czynić „prawdziwe cuda”.

Czy po nowoczesnym San Francisco twórcy zabiorą nas w podróż do malowniczego Londynu? - Zapowiedź Watch Dogs 3 tuż za rogiem? - wiadomość - 2018-06-07
Czy po nowoczesnym San Francisco twórcy zabiorą nas w podróż do malowniczego Londynu?
  1. Oficjalna strona internetowa gry Watch Dogs 2
  2. Watch Dogs 3 w ofercie sklepu Gameware