Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2018, 13:35

Battlefield 5 - wymagania sprzętowe i wybór wersji językowej

Dzięki pojawieniu się w serwisie Origin karty gry Battlefield V poznaliśmy jej wymagania sprzętowe. Dowiedzieliśmy się także, że na PC będziemy mogli wybierać między pełną polską a angielską wersją językową.

Na PC otrzymamy opcję zabawy w języku angielskim. - Battlefield 5 - wymagania sprzętowe i wybór wersji językowej - wiadomość - 2018-05-25
Na PC otrzymamy opcję zabawy w języku angielskim.
BATTLEFIELD V W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: DICE
 2. Wydawca: Electronic Arts
 3. Gatunek: FPS
 4. Platformy: PC, XONE, PS4
 5. Data premiery: 19 października 2018 r,

Battlefield V to najgorętszy temat ostatnich godzin. Gracze mieli już okazję obejrzeć zwiastun gry oraz dowiedzieć się sporo na temat planowanej zawartości. Natomiast teraz poznaliśmy pierwsze konkrety odnośnie wydania pecetowego.

Strona poświęcona Battlefield V pojawiła się w serwisie Origin. Dzięki niej wiemy już, że nabywcy wydania PC będą mogli wybrać między polską a angielską wersją językową. Jest to ważna informacja, gdyż w przypadku Battlefielda 1 dostępne były tylko języki polski i rosyjski, co nie spodobało się wielu graczom.

W serwisie Origin opublikowano również wymagania sprzętowe gry. Nie uściślono, czy są one rekomendowane, czy minimalne, ale biorąc pod uwagę podaną konfigurację na pewno jest to ta druga opcja.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i5 6600K / AMD FX-6350
 2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
 3. Wersja DirectX: 11
 4. Pamięć: 8 GB RAM
 5. Miejsce na dysku: 50 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8.1/ 10

Warto zauważyć, że te wymagania są takie same, jak w przypadku Battlefielda 1, więc jeśli ta gra działała przyzwoicie na Waszych komputerach, to nie powinniście mieć również problemów z uruchomieniem tegorocznej odsłony cyklu. Oczywiście, należy także wziąć pod uwagę możliwość, że podane wymagania są jedynie tymczasowe i skopiowano je z Battlefielda 1.

Przypomnijmy, że Battlefield V zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 19 października, a osoby z Deluxe Edition rozpoczną zabawę 16 października.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, to odsyłamy do naszych wcześniejszych wiadomości. Wczoraj streściliśmy informacje z pierwszego publicznego pokazu. Natomiast dzisiaj uzupełniliśmy je o sporo nowych faktów, dotyczących zmian w mechanizmach rozgrywki. Dowiedzieliśmy się także, że w Battlefield V nie znajdziemy lootboksów wpływających na rozgrywkę.

 1. Oficjalna strona serii Battlefield