Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 maja 2018, 13:23

autor: Aquma

Dragon Ball Legends już dostępne na Androidzie

Oparta na licencji kultowego anime hybryda bijatyki i gry karcianej od Bandai Namco Entertainment – Dragon Ball Legends – zadebiutowała na urządzeniach z systemem Android. Użytkownicy iOS muszą poczekać do czerwca.

Dragon Ball w Twojej kieszeni. - Dragon Ball Legends już dostępne na Androidzie - wiadomość - 2018-05-25
Dragon Ball w Twojej kieszeni.

Posiadacze telefonów i tabletów z systemem Android mogą już pobierać Dragon Ball Legends – osadzoną w kultowym uniwersum stworzonym przez Akirę Toriyamę, ciekawie prezentującą się krzyżówkę bijatyki i gry karcianej od firmy Bandai Namco Entertainment. Gra jest dostępna w Europie, USA, Japonii, Korei Południowej oraz Tajwanie i została wydana w modelu free-to-play z mikropłatnościami. Wersji dedykowanej systemowi iOS należy się spodziewać 14 czerwca.

Dragon Ball Legends zostało zapowiedziane w marcu bieżącego roku. Tytuł posiada kampanię single player, która przedstawia nieznaną dotychczas historię ze świata Dragon Balla, obracającą się wokół nowego bohatera stworzonego przez autora mangi i współtwórcę popularnego niegdyś w naszym kraju anime. Sercem omawianej produkcji jest jednak tryb wieloosobowy, umożliwiający toczenie szybkich, intensywnych pojedynków z udziałem rozpoznawalnych herosów, takich jak Songoku, Szatan Serduszko czy Vegeta. Znakiem rozpoznawczym Dragon Ball Legends ma być także intuicyjne, ale oferujące duże możliwości sterowanie, w pełni korzystające z możliwości współczesnych smartfonów.

  1. Dragon Ball Legends – Google Play
  2. Bandai Namco Entertainment – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Ball Legends

Dragon Ball Legends