Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 marca 2018, 10:41

autor: Aquma

Bandai Namco zapowiada Dragon Ball Legends

Firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała Dragon Ball Legends – hybrydę bijatyki i gry karcianej, osadzoną w uniwersum Akiry Toriyamy. Produkcja trafi w lecie na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Kolejna gra z serii Dragon Ball trafi na urządzenia mobilne. - Bandai Namco zapowiada Dragon Ball Legends - wiadomość - 2018-03-21
Kolejna gra z serii Dragon Ball trafi na urządzenia mobilne.
DRAGON BALL LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Bandai Namco Entertainment
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: bijatyka/karcianka
  4. Platformy: iOS, Android
  5. Data premiery: lato 2018 r.

Wydawca Bandai Namco Entertainment zapowiedział kolejną grę z serii Dragon Ball. Będzie nią Dragon Ball Legends – dedykowana urządzeniom mobilnym (iOS/Android) hybryda bijatyki i karcianki. Produkcja zadebiutuje w lecie. Japoński gigant udostępnił także zwiastun, zawierający obszerne fragmenty rozgrywki.

Omawiany tytuł pozwoli graczom wcielać się w postacie znane z mangi oraz anime i toczyć pojedynki z ludźmi z całego świata. Cechą charakterystyczną Dragon Ball Legends będzie proste i intuicyjne sterowanie – do grania wystarczy jeden palec, a potężne ataki będzie można wykonywać po prostu dotykając ekran we właściwym miejscu. Gra ma posiadać także kampanię dla pojedynczego gracza – przedstawi ona nieznaną dotychczas historię ze świata Dragon Balla, w której wcielimy się w zupełnie nowego bohatera, stworzonego przez autora komiksu i twórcę serii – Akirę Toriyamę.

  1. Dragon Ball Legends – strona oficjalna
  2. Bandai Namco Entertainment – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Ball Legends

Dragon Ball Legends